جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / سیاسی / موسی فکور شهردار بندرانزلی شد

موسی فکور شهردار بندرانزلی شد

موسی فکور شهردار بندرانزلی شد

موسی فکور، سرپرست شهرداری بندرانزلی با اکثریت آراء اعضای شورای اسلامی شهر، به عنوان شهردار این شهر ساحلی انتخاب شد.
همیار مردم :
اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی شامگاه یکشنبه در هشتاد و هفتمین جلسه خود بررسی عملکرد سرپرست شهرداری انزلی را در مدت حضورش در این سمت مورد بررسی قرار دادند.

اعضای شورای شهر پس از این، موضوع تعیین شهردار انزلی را به رای گذاشته و در نهایت با هفت رای موافق و چهار رای مخالف ، به موسی فکور به عنوان شهردار انزلی رای اعتماد دادند.

پس از استعفای رضا پورشعبان شهردار سابق بندرانزلی اعضای شورای شهر ، موسی فکور را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و پس از گذشت حدود ۴۰ روز از تصدی این پست، در هشتاد و هفتمین جلسه شورای شهر، او را به عنوان شهردار بندرانزلی معرفی کردند.

موسی فکور دارای دو مدرک کارشناسی در رشته های حقوق و مدیریت دولتی است و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق است.

بخشداری سنگر، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار رشت ، رئیس اداره‌های سیاسی، روابط عمومی و اجتماعی فرمانداری رشت، رئیس امور فرهنگی نهضت سوادآموزی گیلان در کارنامه عملکرد ۲۷ ساله شهردار فعلی بندرانزلی وجود دارد .

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار