Paste your Google Webmaster Tools verification code here
پنج شنبه , ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
عناوین خبر
خانه / علمی / گردهمایی کسب‌وکارهای دیجیتال، کارآفرینان و استارتاپ‌های حوزه پوشاک

گردهمایی کسب‌وکارهای دیجیتال، کارآفرینان و استارتاپ‌های حوزه پوشاک

اولین رویداد تخصصی حوزه پوشاک “الگو” با هدف نوآوری در بازاریابی آنلاین، ارائه تجربیات متخصصان این حوزه، شبکه‌سازی و برگزاری کارگاه آموزشی، ۲۷ بهمن ماه جاری در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

به گزارش همیار مردم، اولین رویداد تخصصی حوزه پوشاک “الگو” با عنوان “نوآوری در بازاریابی با محوریت کسب‌وکارهای آنلاین در حوزه پوشاک” با همکاری جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی، سازمان فناوری اطلاعات ایران (فاوا)، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی، سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی (ستفا)، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، انجمن علمی MBA دانشگاه علامه در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه واقع در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار خواهد شد.

در این رویداد که با هدف توانمندسازی مخاطبان و علاقه‌مندان به حوزه‌های برندسازی، فروش و بازاریابی آنلاین برگزار می‌شود، فرصتی فراهم خواهد شد تا شرکت کنندگان بتوانند رزومه خود را در اختیار حامیان و تیم الگو قرار بدهند و از این طریق تجربه بهتری از شبکه‌سازی را تجربه کنند. همچنین کانترهایی برای مشاوره شغلی فراهم شده است تا شرکت کنندگان بهتر بتوانند در زمینه‌های مختلف کسب و کار مشاوره بگیرند.

از جمله برنامه‌های اجرایی این رویداد می‌توان به “دریافت رزومه از شرکت‌کنندگان و معرفی آنان به استارتاپ‌ها و شرکت‌های حاضر در رویداد برای مصاحبه کاری”، “مشاوره شغلی”، “دریافت فایل‌های ارائه، ویدئو و عکس‌های این رویداد” و “شبکه‌سازی و پرسش و پاسخ” اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت http://bit.ly/olgooevent1 مراجعه کنند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوار ابزار