دوشنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
عناوین خبر
خانه / علمی / پیگیری دانشگاه آزاد درباره وضعیت همکاران در حادثه سقوط هواپیمای یاسوج

پیگیری دانشگاه آزاد درباره وضعیت همکاران در حادثه سقوط هواپیمای یاسوج

پیگیری دانشگاه آزاد درباره وضعیت همکاران در حادثه سقوط هواپیمای یاسوج

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پیگیر وضعیت سه تن از همکاران دانشگاه آزاد اسلامی در حادثه سقوط هواپیمای یاسوج هستیم.

به گزارش همیار مردم به نقل از ایسنا، دکتر محمدصادق ضیائی مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی با اشاره به حادثه سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری هواپیمایی آسمان به مقصد یاسوج، از آمادگی این دانشگاه جهت هرگونه همکاری با دستگاه های ذیربط به منظور پیگیری وضعیت ۳ تن از همکاران دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تسلیت به خانواده های محترم داغدار و ملت شریف ایران، افزود: متاسفانه یکی از کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه و ۲ تن از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در این حادثه جان باختند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، خلیل آهنگران رئیس اداره هماهنگی اداره کل نظارت و ارزیابی آموزش دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر سیدرضا فاطمی طلب و دکتر احمد چرمیان از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی که جهت انجام ماموریت اداری عازم یاسوج بودند در سانحه پرواز هواپیمای ATR72 جان به جان آفرین تسلیم کردند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار