یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / بین المللی / پیام تبریک پوتین به اشتاین‌مایر

پیام تبریک پوتین به اشتاین‌مایر

پیام تبریک پوتین به اشتاین‌مایر

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-13 07:10:04Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

جهان > اروپا – همشهری‌آنلاین:
ولادیمیر پوتین، رئیس‌ جمهور روسیه با ارسال پیامی به فرانک والتر اشتاین‌مایر، ضمن تبریک به او به مناسبت انتخابش به عنوان رئیس‌ جمهور آلمان نسبت به برقراری تعاملی سازنده میان دو کشور ابراز امیدواری کرد.
در پی انتخاب فرانک والتر اشتاین‌مایر،وزير خارجه پيشين آلمان به عنوان رئیس‌جمهور اين كشور، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در پیام تبریکش از رئیس‌جمهور جدید آلمان برای سفر به روسیه دعوت كرد.

بر اساس بیانیه‌ای که از سوی سرویس مطبوعاتی کرملین صادر شد، رئیس‌جمهور روسیه همچنین نسبت به برقراری مذاکراتی سازنده میان کشورش و آلمان ابراز امیدواری کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از راشاتودی، در این بیانیه‌ آمده است، پوتین بر تعهد خود در قبال تعامل سازنده با برلین در خصوص موضوع‌هاي مهم در روابط دوجانبه و مسائل بین‌المللی تأکید کرد.

او همچنین ابراز اطمینان کرد که اقدام‌هاي رئیس‌جمهور جدید آلمان فرآیند بهبود روابط مسکو و برلین را تسهیل بخشیده و به همکاری مفید در حوزه‌های مختلف مطابق با منافع دو طرف منجر خواهد شد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار