شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
خانه / گیلان / پیام تبریک بخشدار لشت نشا بمناسبت سالروز تشکیل شورا ها
پیام تبریک بخشدار لشت نشا بمناسبت سالروز تشکیل شورا ها

پیام تبریک بخشدار لشت نشا بمناسبت سالروز تشکیل شورا ها

بسم الله الرحمن الرحیم
وامرهم شورا بینهم

یکی از مبانی اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری تعامل و گفتگو بوده، همچنانکه بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و در ادامه مقام معظم رهبری همواره بهره گیری از خرد جمعی در تصمیم گیری ها را مورد توجه قرار داده اند. نهم اردیبهشت سالروز رویداد ارزشمندی در راستای اجرای اصل ۱۰۰ تا ۱۰۶ قانون اساسی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و نشان از اهمیت ویژه ی جایگاه مردم در مشارکت برای ساخت آینده ای بهتر است.

۵ دوره فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا منشا بسیاری از اقدامات تاثیرگذار و زمینه ساز عمران و آبادانی شهرها و روستاها بوده ، از اینرو ضمن تمرین مردم سالاری دینی بستر همراهی های اجتماعی و رفع دغدغه های مردم را فراهم کرده اند.

اینجانب سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی را به همه اعضای شوراهای اسلامی روستا، بخش، شهر و شهرستان و اعضای شورا که در شورای عالی استان حضور دارند تبریک عرض نموده و امید دارم در سایه همراهی مردم، مدیریت شوراهای اسلامی شهر و روستا، اقدامات همدلانه شهرداری ها و دهیاری ها و همراهی دستگاه های اجرایی بتوانیم در راستای پیشرفت و توسعه میهن عزیزمان گام های موثر اجرایی برداریم.
جهانبخش جم
بخشدار لشت نشاء