چهارشنبه , می 18 2022
آخرین خبرها
خانه / سیاسی / ولایتی: مطمئنیم مسیر مقاومت با عزت و افتخار ادامه خواهد یافت
ولایتی: مطمئنیم مسیر مقاومت با عزت و افتخار ادامه خواهد یافت

ولایتی: مطمئنیم مسیر مقاومت با عزت و افتخار ادامه خواهد یافت

زیاد النخاله، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل دیدار کرد. 

به گزارش همیار مردم ، علی اکبر ولایتی در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی و تبریک پیروزی های جبهه مقاومت گفت: مسیر مقاومت و مبارزه به پیشرفت های چشمگیر و غیر قابل توصیفی دست یافته و توانسته توفیقات و پیروزی های فراوانی را برای ملت مظلوم فلسطین و منطقه به دست آورد و اطمینان داریم این مسیر با عزت و افتخار ادامه خواهد یافت. 
وی افزود: کسانی که عامل بی ثباتی و ناامنی در منطقه هستند باید از منطقه خارج شوند و با پیروزی های اخیر، بی تردید تحولات ارزشمندی به نفع جبهه مقاومت به دست خواهد آمد. 
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی هم با ابراز خرسندی از این دیدار و تبریک انتخاب آیت الله رئیسی گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار جبهه مقاومت و آرمان های فلسطین قرار دارد و باید تصریح کرد که امروز محور مقاومت و از جمله جنبش جهاد اسلامی قوی تر و مقتدرتر از گذشته توانسته اقتدار خود را نشان دهد. 
زیاد النخاله از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از آرمان های مردم فلسطین قدردانی کرد و افزود: جنبش جهاد اسلامی و ملت مظلوم فلسطین و غزه با جنگ شجاعانه توانستند اسرائیل را به ذلت بکشانند و آن را در هم  بشکنند و باید از راهی که شهیدانی همچون حاج قاسم سلیمانی ترسیم کردند قدرانی و از آن حراست کرد. 
وی تصریح کرد: این شهیدان و مجاهدان جبهه مقاومت در مسیری گام بر می دارند که امام خمینی(ره) با سه محوریت آمریکا شیطان بزرگ است، اسرائیل غده سرطانی است و قدس محور وحدت اسلام است که باید آزاد شود ترسیم فرمودند و باید در این چارچوب پیش رویم و پایبند باشیم و باید تا پیروزی به آن ادامه داد.