سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / گیلان / همکاری مرکز خدمات و فنی و حرفه‌ای استان گیلان افزایش می‌یابد

همکاری مرکز خدمات و فنی و حرفه‌ای استان گیلان افزایش می‌یابد

همکاری مرکز خدمات و فنی و حرفه‌ای استان گیلان افزایش می‌یابد

به گزارش همیار مردم به نقل از روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین لاکانی مدیر مرکز خدمات استان با مهندس عطائی پور مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای این استان در مرکز خدمات با یکدیگر دیدار کردند.
حجت الاسلام والمسلمین لاکانی در این جلسه بیان کرد: طلاب و خانواده‌هایشان می‌توانند نقش بسزایی در فرهنگ‌سازی کار و تلاش در جامعه ایفا کنند.
وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) بر اقتصاد مقاومتی گفت: فراگیری دوره‌های فنی و حرفه‌ای می‌تواند نقش مهمی در ایجاد کسب و کار حلال و مشروع در میان خانواده‌ها داشته باشد و یکی از نیازهای اصلی جامعه است.
وی اقدام مرکز خدمات در آموزش همسران طلاب را مهم ارزیابی کرد و از بسترسازی لازم برای آموزش فنی و حرفه‌ای خانواده‌ها خبر داد.
وی افزود: این جلسه در رابطه با اجرایی و عملیاتی نمودن تفاهم‌نامه کشوری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و فنی و حرفه‌ای تشکیل شده است تا بتوان با آموزش طلاب و خانواده‌های آنان نسبت به کارهای فنی گام مؤثری در پیشبرد اهداف مرکز برداشت.
در ادامه این جلسه مهندس عطائی پور عنوان کرد: مرکز فنی و حرفه‌ای تمام تلاش خود را جهت برگزاری دوره‌های آموزشی موردنیاز برای طلاب و خانواده‌های محترم آنان به کار خواهد گرفت.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار