جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / گیلان / هفته دوم رقابت‌های چهارمین دوره لیگ تیراندازی بانوان گیلان برگزار می‌شود

هفته دوم رقابت‌های چهارمین دوره لیگ تیراندازی بانوان گیلان برگزار می‌شود

هفته دوم رقابت‌های چهارمین دوره لیگ تیراندازی بانوان گیلان برگزار می‌شود

هفته نخست رقابت‌های چهارمین دوره لیگ تیراندازی بانوان گیلان با دو بازی و حضور ۲۴ تیرانداز در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت به پایان رسید.

دبیر هیأت تیراندازی گیلان در جریان برگزاری رقابت‌های مذکور اظهار کرد: در پایان هفته نخست مسابقات مذکور تیم تفنگ و تپانچه شاخه نبات رشت با پیروزی در مقابل تیم تفنگ و تپانچه هدف تالش در دو رشته تفنگ و تپانچه به رقابت پرداخت پرداخت و پیروز شد.

به گفته مانی زرشکی، معصومه عسکری بازیکن تیم شاخه نبات با کسب رکورد ۳۸۲ امتیاز مقام نخست بخش انفرادی رشته تفنگ بادی را در مسابقات مذکور از آن خود کرد.

وی با بیان اینکه تیم‌های دهکده المپیک و مارلیک در بازی دوم مسابقات مذکور به رقابت پرداختند، تصریح کرد: تیم دهکده المپیک در این رقابت در دو رشته تفنگ و تپانچه به پیروزی رسید.

به گزارش فارس، هفته دوم رقابت‌های چهارمین دوره لیگ تیراندازی بانوان گیلان ۱۰ دی ماه جاری در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت برگزار می‌شود.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار