جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / روزنامه خبر ورزشی / نفرات برتر مسابقات کاراته قهرمانی نیروی انتظامی مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات کاراته قهرمانی نیروی انتظامی مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات کاراته قهرمانی نیروی انتظامی مشخص شدند

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-28 07:17:05Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

ورزش > کشتی و رزمی – همشهری آنلاین:
رقابت‌های قهرمانی کاراته کارکنان پایور و وظیفه نیروی انتظامی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون كاراته، مسابقات سراسري كاراته كاركنان پايور و وظيفه ناجا در دو بخش كاراته كنترلي و آزاد در روز دوشنبه ۶ دي ماه در سالن ورزشي نخلستان برگزار گرديد.

در اين دوره از پيكارها ٣٣٤ كاراته‌كا از ٤١ تيم يگان‌هاي مختلف ناجا حضور داشتند.

در پايان و در بخش كنترلي (۶ وزن) و كاتاي انفرادي، در مجموع تيم فرماندهي انتظامي استان مازندران اول، فرماندهي انتظامي استان قم دوم و تيم مركز آموزش مالك اشتر اراك سوم شدند.

در كاراته آزاد كه در ۵ وزن برگزار شد، در مجموع تيم يگان ويژه ناجا با ١٨ امتياز اول شد، تيم فرماندهي انتظامي گيلان با ١٧ امتياز در مكان دوم ايستاد و تيم‌هاي فرماندهي انتظامي استان مركزي و مازندران با ١٠ امتياز مقام سوم مشترك را كسب كردند.

در پايان مسابقات با حضور فرماندهان عالي‌رتبه ناجا و مسؤلين استاني به نفرات و تيم‌هاي برتر حكم، مدال و جايزه اهدا گرديد.

شايان ذكر است در مسابقات مذكور از خانواده سردار شهيد عليرضا همايي فصيح و فرزند كاركنان ناجا و قهرمان جهان مهدي خدابخشي، داور برتر فرهاد خطيري، عليرضا برخوردار رئيس هيات كاراته استان قم و حسن قاسمي رئيس هيات كاراته فرماندهي انتظامي استان قم تجليل به عمل آمد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار