پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / گیلان / موسی فکور سرپرست شهرداری انزلی شد

موسی فکور سرپرست شهرداری انزلی شد

موسی فکور سرپرست شهرداری انزلی شد

به گزارش همیار مردم،موسی فکور معاون رضا پور شعبان شهردار سابق انزلی با ۷ رای اعضای شورای شهر این شهرستان به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.

نشست انتخاب سرپرست شهرداری انزلی با حضور فرماندار این شهرستان برگزار گردید و محمد رضا بدیعی فر متن نامه استعفای شهردار را برای اعضای شورا قرائت کرد.

حاضرین در جلسه نقاط قوت و ضعف رضا پور شعبان را در ۳ سال گذشته مورد بررسی قرار دادند و سپس برای انتخاب سرپرست جدید به گفت و گو پرداختند.

محسن مدامی و موسی فکور دو گزینه سرپرستی شهرداری انزلی بودند که پس از بررسی اعضای شورای شهر موسی فکور با کسب ۷ رای از ۱۱ رای به عنوان سرپرست شهرداری انزلی انتخاب شد.

گفتنی است که بر اساس قانون سورت شهرداری حداکثر سه ماه و تا زمان انتخاب شهردار می تواند به فعالیت خود ادامه دهد.

فکور کارشناس حقوق و کارشناس مدیریت دولتی و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق بوده و بخشداری سنگر، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری مرکز گیلان، رئیس اداره‌های سیاسی، روابط عمومی و اجتماعی فرمانداری رشت، رئیس امور فرهنگی نهضت سوادآموزی گیلان از جمله سوابق او در مدت ۲۷ سال خدمت در وزارت کشور است.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار