پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / اقتصادی / تولید کننده ارزان ترین خانه هوشمند/خطوط هوشمند شیوا

تولید کننده ارزان ترین خانه هوشمند/خطوط هوشمند شیوا

تولید کننده ارزانترین خانه هوشمند/خطوط هوشمند شیوا

%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%87%d9%88%d8%b4%d9%85%d9%86%d8%af-copy

اختصاصی/همیار مردم : مهندس مهدی رضایی شیوایی مدیرعامل شرکت خطوط هوشمند شیوا در نشستی با خبرنگاران در پیرامون خانه هوشمند گفت: بعد از تحقیقات و بررسی تمامی سیستم‌های موجود متخصصان خبره این شرکت اقدام به طراحی و ساخت تجهیزاتی برای هوشمندسازی ساختمان کرده‌اند که بسیاری از مشکلات سیستم‌های موجود در آن حل شده است از جمله اینکه شما می‌توانید تمام تجهیزات را حتی در ساختمان قدیمی با کمترین تغییرات نصب کنید.

مهدی رضایی شیوایی افزود: سیستم خانه هوشمند تمام اطلاعات مورد نیاز را به شما گزارش داده و تمام کنترل‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از هر کجا که هستید درب خانه خود را باز کنید یا پریزهای خود را که وسیله الکتریکی حادثه ساز به آن متصل است مثل اتو که هنگام خروج از خانه فراموش کرده ایم آن را از پریز برق جدا کنیم را خاموش نمایم و همچنین از بسته بودن شیر گاز خود مطمئن شوید یا اجاق گاز را خاموش کنیم و تمام این کارها تنها به وسیله گوشی همراهتان امکان‌پذیر می‌باشد.

وی تصریح کرد: در سیستم خانه هوشمند با استفاده از سنسورهای مختلفی که در منزل نصب شده است در هر زمان و در هر مکانی که هستید با استفاده از برنامه‌های از پیش تعیین شده که توسط شما انتخاب شده‌ است، از روشن و یا خاموش بودن لامپ‌ها و یا از وضعیت تجهیزات برقی خود مطلع شوید.

این فعال در حوزه فناوری اضافه کرد: در صورتی که هر یک از درب‌ها و یا پنجره‌های خانه شما باز شود در هر کجا که باشید به شما اطلاع داده می‌شود و در صورت نیاز آژیر خطر به صدا در می‌آید.

مدیر عامل شرکت خطوط هوشمند شیوا ادامه داد: به کمک سیستم‌های هوشمند مربوطه و برنامه زمانی که خود شما تعیین کرده‌اید می‌توانید صرفه جویی در مصرف گاز داشته باشید بعنوان مثال افراد شاغل که نیمی از روز را در خانه نیستند می توانند با تعریف زمانبندی دلخواه به دستگاه هر روز ساعت ۸ صبح سیستم گرمایشی را خاموش و ساعت ۱۴ روشن کنند یا از آبیاری باغهای خود در زمان تعیین شده مثلا هر روز عصر از ساعت ۵ تا ۵:۳۰ مطمئن باشند.

وی همچنین گفت: در سیستم خانه هوشمند سنسورهای گاز و دود و اعلام حریق و دما در نظر گرفته شده است که در صورت بروز هر حادثه ضمن اخطار به شما اجازه کنترل تجهیزات الکتریکی و میکانیکی (قطع برق یا قطع گاز) را از هر جای دنیا ممکن می‌کند.

قابلیت های دستگاه :

کنترل هوشمند روشنایی
کنترل روشنایی براساس تردد
کنترل هوشمند پریزها
کنترل شیرهای آب و گاز
سنسور دما
کنترل سیستم سرمایش و گرمایش
اعلام حریق و اطفاء حریق
سنسور گاز
سنسور حرکتی (رادار )و دزدگیر
کنترل درب ها و قفل های برقی
کنترل پنل لمسی
کنترل پرده برقی
کنترل و احضار آسانسور
کنترل سیستم های صوتی و تصویری
کنترل سیستم به وسیله (SMS)
دارای شبکه های اینترنت ، wifi،remot,LAN
دارای پورت های USB ,RS232
اجرای تعداد نامحدود سناریو ( خوش آمدگویی،خروج،امنیتی،جشن،خواب …)
نرم افزار اختصاصی اندروید و ویندوز
قابلیت تنظیم وارتقا ماژول ها
نرم افزار اختصاصی آپدیت و عیب یابی سیستم

untitled-1-copy

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی
رفتن به نوارابزار