شنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۶
عناوین خبر
خانه / اجتماعی / مهلت بیمه باغ‌های چای تا پایان بهمن ماه است

مهلت بیمه باغ‌های چای تا پایان بهمن ماه است

مهلت بیمه باغ‌های چای تا پایان بهمن ماه است

مدیر خدمات بیمه کشاورزی گیلان گفت: باغداران فندق، گردو و زیتون تا پایان دی ماه جاری و چایکاران تا پایان بهمن ماه امسال فرصت دارند باغ‌های خود را بیمه کنند.

پیمان معمارزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به بیمه کشاورزی و پرداخت غرامت‌ها اظهار کرد: غرامت سال زراعی ۹۵ـ۹۴ در حال تنظیم و ارسال آنها به تهران برای تأمین اعتبار است.

وی دلیل تأخیر در پرداخت غرامت‌ها را عدم تأمین اعتبار عنوان کرد و افزود: فایل ۶۱ هزار نفر کشاورز خسارت‌دیده به تهران ارسال شده و امیدواریم تا قبل از پایان سال جاری و در اسفند ماه غرامت این کشاورزان پرداخت شود.

مدیر خدمات بیمه کشاورزی گیلان با بیان اینکه ۹۰ درصد غرامت باغ‌های چای پرداخت شده است، تصریح کرد: تنها دو میلیارد تومان از غرامت چایکاران باقی مانده که به‌زودی با تأمین اعتبار پرداخت می‌شود.

وی سال زراعی را از مهر ماه هر سال تا پایان شهریور سال بعد ذکر کرد و گفت: باغداران فندق، گردو و زیتون تا پایان دی ماه جاری فرصت دارند باغ‌های خود را بیمه کرده و هر چه سریع‌تر اقدام‌ کنند.

معمارزاده با تصریح بر اینکه کشاورزان چایکار نسبت به بیمه باغ‌های خود اقدام کنند، خاطرنشان کرد: باغداران چای تا پایان بهمن ماه سال جاری فرصت دارند باغ‌های خود را بیمه کنند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار