یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / بین المللی / ملانیا را به کاخ سفید ببرید!

ملانیا را به کاخ سفید ببرید!

ملانیا را به کاخ سفید ببرید!

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-04-05 06:22:26Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

جهان > آمریکا – همشهری‌آنلاین:
ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا که همچنان به همراه پسرش در نیویورک ساکن است، هزینه امنیتی ۱۴۶ هزار دلاری را برای تامین امنیت محل سکونتش به مالیات‌دهندگان تحمیل می‌کند و همین امر صدای اعتراض‌ها را بلند کرده است.
نیم میلیون تن با امضای طوماری از ملانیا ترامپ، همسر رئیس‌جمهور آمریکا خواسته‌اند یا به کاخ سفید برود و یا این‌که هزینه‌های مربوط به تامین امنیت محل سکونتش را خودش بر عهده بگیرد.

ملانیا با گذشت دو ماه از ورود همسرش به کاخ سفید در واشنگتن، همچنان به همراه بارون ترامپ، در برج ترامپ زندگی می‌کند.

ملانیا با ترامپ به کاخ سفید نمی‌رود
براساس نامه اداره پلیس نیویورک به اعضای هیات نیویورک در کنگره، روزانه بین ۱۲۷ تا ۱۴۶ هزار دلار از پول مالیات‌دهندگان آمریکایی صرف حفاظت از بانوی اول آمریکا و پسرش می‌شود که در برج ترامپ سکونت دارند.

به گزارش ایسنا به نقل از ایندیپندنت، در طومار معترضان نوشته شده است: مالیات‌دهندگان آمریکایی پول هنگفتی بابت حفاظت از بانوی اول در برج ترامپ واقع در نیویورک سیتی پرداخت می‌کنند. در راستای کمک به کاهش بدهی ملی، این هزینه‌ها کمک مثبتی به کشور نمی‌کند و باید منابع تامین آن قطع شود.

این طومار که در برآورد اولیه ۱۵۰ هزار امضا را به دست آورد، به سنای آمریکا و نیز سناتور برنی سندرز و سناتور الیزابت وارن ارسال شده است. امضاکنندگان این طومار سبک زندگی “اسرافی” خانواده ترامپ را محکوم کردند.

علاوه بر این، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در هفته‌های اخیر شدیدا هدف انتقاد قرار گرفته است چرا که از زمان روی کار آمدن در ۱۱ هفته بیش ده‌ها بار به تعطیلات رفته و گلف بازی کرده است. طبق تجزیه و تحلیل پولتیکو، هزینه هر سفر برای مالیات‌دهندگان آمریکایی حدود سه میلیون دلار است.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار