چهارشنبه , فوریه 1 2023
آخرین خبرها
خانه / گیلان / مدیرعامل توزیع نیروی برق گیلان: نیروی انسانی در هر سازمانی ارزشمندترین دارایی است
مدیرعامل توزیع نیروی برق گیلان: نیروی انسانی در هر سازمانی ارزشمندترین دارایی است

مدیرعامل توزیع نیروی برق گیلان: نیروی انسانی در هر سازمانی ارزشمندترین دارایی است

پنجمین مرحله نشست های صمیمی مدیرعامل وکارکنان شرکت توزیع برق گیلان با هدف همدلی و انسجام هر چه بیشترو استفاده از نظرات و پیشنهادات ارزنده همکاران، با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری همیار مردم به نقل از روابط عمومی توزیع نیروی برق ، پنجمین مرحله نشست های صمیمی مدیرعامل وکارکنان شرکت توزیع برق گیلان با هدف همدلی و انسجام هر چه بیشترو استفاده از نظرات و پیشنهادات ارزنده همکاران، با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد.

محمد اسماعیل هنرمند در این نشست به ارائه بخشی از عملکرد شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت و افزود: این گونه نشست های هم اندیشی باعث انتقال صریح و بی واسطه ارزش های سازمان خواهد شد و نظرات کاربردی ارائه شده توسط شرکت کنندگان برای تصمیم گیری و تصمیم سازی حائز اهمیت است. وی گفت: نیروی انسانی در هر سازمانی ارزشمندترین دارایی آن مجموعه محسوب می شود و شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان نیز از کارکنان خبره، پرتلاش و توانمندی برخوردار است که این شرکت را در زمره شرکت های فعال و پاسخگو سطح کشور قرار داده است.

از دیگر اهداف این سری نشست ها استماع نظرات کارشناسان و کارکنان شرکت است و از این رو هریک از حاضرین پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص امور جاری شرکت مطرح کردند و در ادامه نشست جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.