جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / روزنامه خبر ورزشی / مدال‌آوری زهرا نعمتی در پارالمپیک ریو یکی از بهترین لحظات سال ۲۰۱۶ شناخته شد

مدال‌آوری زهرا نعمتی در پارالمپیک ریو یکی از بهترین لحظات سال ۲۰۱۶ شناخته شد

مدال‌آوری زهرا نعمتی در پارالمپیک ریو یکی از بهترین لحظات سال ۲۰۱۶ شناخته شد

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-28 08:17:21Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

ورزش > ورزش‌های دیگر – همشهری آنلاین:
بر اساس اعلام سایت فدراسیون جهانی تیر و کمان؛ مدال‌آوری نعمتی در بازی‌های پارالمپیک ریو یکی از بهترین لحظات سال ۲۰۱۶ شناخته شد.
سایت فدراسیون جهاني تیراندازی با کمان در گزارشی به بهترین لحظات فصل ۲۰۱۶ اشاره کرده است که در نخستین لحظه تاریخی، از مدال‌آوری زهرا نعمتی نام برده و از تیتر “نعمتی قلب‌ها را تصاحب می‌کند” استفاده کرده است.

بر اساس گزارش سایت فدراسیون جهانی، زهرا نعمتی برای دومین بار موفق شد تا مدال طلایش را در بازی‌های پارالمپیک تکرار کند. وی یکی از ورزشکارانی بود که هم در المپیک و هم پارالمپیک شرکت کرد، اما با یک مدال به کشورش برگشت.

نعمتی بعد از قهرمانی‌اش در پارالمپیک ریو گفته بود: خوشحالم که توانستم به عنوان قهرمانی برسم. من واقعا آرام و ریلکس بودم چرا که می‌دانستم می‌توانم کارم را به بهترین شکل انجام دهم.

کماندار کشورمان در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفته بود: هدف من این است كه همه تلاشم را بکنم و به همه مردم بگویم معلولیت پایان همه چیز نیست و آنها می‌توانند با شرایط مبارزه کنند. هیچ وقت اجازه ندهید معلولیت شما را شکست دهد. ورزش بهترین روش برای مبارزه با معلولیت است.

در ادامه گزارش سایت فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان به داستان زندگی او و فعالیتش قبل از تصادف در تکواندو اشاره شده است.

نعمتی داستان زندگی جالبی دارد. این مدال‌آور طلایی در بازی‌های المپیک ریو پرچمدار کشورش بود. زمانی که نعمتی در پارالمپیک شرکت کرد، جمعیت زیادی از مردم برزیل نام او را صدا می‌کردند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار