Paste your Google Webmaster Tools verification code here
یکشنبه , ۲۲ تیر ۱۳۹۹
عناوین خبر
خانه / ورزشی / محصص: برانکو گزینه اصلی تیم ملی بود/ کمیته فنی حامی “سرمربی” است

محصص: برانکو گزینه اصلی تیم ملی بود/ کمیته فنی حامی “سرمربی” است

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال می‌گوید سه ماه قبل با اعضای هیات رئیسه فدراسیون درباره نامزدهای هدایت تیم ملی جلسه برگزار شده و آن زمان برانکو گزینه اصلی بود.

مرتضی محصص ، درباره بحث‌های مختلف درباره انتخاب سرمربی تیم‌ملی و نظر کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: حدود سه ماه قبل و زمانی که تاج رئیس فدراسیون فوتبال بود، جلسه هیات رئیسه برگزار شد و ما نظرات خودمان را درباره گزینه‌های هدایت تیم ملی اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه در آن مقطع شانس برانکو بیش از سایر گزینه‌ها بود، افزود: برانکو قبل از اینکه سرمربی عمان شود و به خاطر مدت زمان بیشتری که تا انتخابی جام جهانی در فروردین مانده بود، گزینه اصلی بود.

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتال با بیان اینکه انتخاب گزینه‌های هدایت تیم ملی با کمیته فنی نیست، اظهار کرد: یک مسئله‌ای که مطرح می‌شود این است که کمیته فنی مربیان را انتخاب می‌کند اما ما فقط مشاوره می‌دهیم و انتخاب با هیات رئیسه، دبیرکل و رئیس فدراسیون فوتبال است و ما نظرات خودمان را درباره گزینه‌های آن‌ها ارائه می‌دهیم. کار ما استخدام یا اخراج نیست.

محصص با بیان اینکه از سه ماه قبل تاکنون هیچ جلسه‌ای با هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نداشته‌اند، گفت: در جلسه‌ای که سه ماه قبل بود، ما با آن شرایط، با گزینه‌های مطرح شده موافقت کردیم. برانکو آن زمان شاید رای بیشتری می آورد چون وقت بیشتری مانده بود اما الان فرصتی نداریم و نمی‌توانیم روی گزینه خارجی فکر کنیم. انتخاب مربی خارجی نیازمند پروژه یک ساله است.

وی یادآور شد: من هیچ اطلاعی از تصمیمات هیات رئیسه فدراسیون ندارم اما احساسم این است که تا دو روز دیگر سرمربی تیم ملی معرفی می‌شود.

محصص در بخش دیگری از مصاحبه خود با اشاره به انتقاداتی که از این کمیته می‌شود هم گفت: باید درباره وظایف کمیته فنی اطلاعات درستی داشته باشیم. نقش ما انتخاب یا اخراج سرمربی نیست بلکه ما حامی سرمربیان در رده‌های سنی مختلف مردان و زنان هستیم و به آن‌ها کمک می‌کنیم که عملکردشان بهتر شود.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی
رفتن به نوار ابزار