جمعه , سپتامبر 30 2022
آخرین خبرها
خانه / ورزشی / لیگ برتر دوچرخه‌سواری جاده، نیمه کاره تمام شد
لیگ برتر دوچرخه‌سواری جاده، نیمه کاره تمام شد

لیگ برتر دوچرخه‌سواری جاده، نیمه کاره تمام شد

رییس فدراسیون دوچرخه سواری اعلام کرد ادامه لیگ برتر جاده برگزار نمی‌شود.

به گزارش همیار مردم مرحله سوم و پایانی لیگ برتر دوچرخه سواری جاده قرار بود آبان ماه در رامسر برگزار شود که به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا لغو شد.
اکنون خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری اعلام کرد: مسابقات لیگ با وجود برنامه ریزی که کرده بودیم به دلیل ویروس کرونا به تعطیلی رسید. پایان آبان، پایان فصل مسابقات دوچرخه سواری است و رکابزنان باید فرصت بدنسازی داشته باشند در غیر این صورت برای سال آینده دچار مشکل می شوند. از آنجا که دو هفته هم قرار است سراسر کشور تعطیل شود، بنابراین پایان فصل دوچرخه سواری را اعلام می کنم اما فصل جدید دوچرخه سواری را  به جای اسفند از اوایل بهمن آغاز خواهیم کرد.

قمری در مورد جلسه با معاون وزارت صمت نیز گفت: دوچرخه سواری در گمرک جزو کالاهای لوکس است از این رو ما برای واردات دوچرخه و دیگر تجهیزات به مشکل برخورده کرده ایم و جلسه ای را امروز (سه‌شنبه) داریم تا بتوانیم این مشکل را رفع کنیم.

او در مورد توافق با یک شرکت ایتالیایی برای تهیه لباس دوچرخه سواران هم گفت: یک شرکت ایتالیایی ۱۰۰ دست لباس که قیمت هر کدام ۲۵۰ تا ۳۰۰ یورو است را به صورت رایگان در اختیار تیم های ملی ایران قرار می دهد. طراحی نمونه ها در حال انجام است. حتی برای بازی های آسیایی هم می توان از آنها استفاده کرد.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری در مورد تکمیل ساختمان جدید فدراسیون نیز تصریح کرد: هفته گذشته جلسه ای با وزیر داشتیم تا یک میلیارد تومان تخصیص منابع داشته باشیم تا این ساختمان هر چه زودتر تکمیل شود.