یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / بین المللی / لاوروف بر تجاوزگر بودن آمریکا علیه سوریه تاکید کرد

لاوروف بر تجاوزگر بودن آمریکا علیه سوریه تاکید کرد

لاوروف بر تجاوزگر بودن آمریکا علیه سوریه تاکید کرد

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-04-08 11:27:58Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

جهان > روسیه‌ و قفقاز – همشهری آنلاین:
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که تجاوزگری موشکی آمریکا به سوریه نقض قوانین بین المللی بود.
به گزارش ایرنا، لاوروف روز شنبه در نشست شورای سیاست خارجی و دفاعی روسیه تصریح کرد: آمریکا با نقض معیارهای بین المللی به یک پایگاه هوایی در سوریه حمله کرد.

نیروی دریایی آمریکا روز جمعه با دستور دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور، حمله موشکی به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه را انجام داد، در حالیکه این مقر نظامی یکی از اصلی ترین مراکز فرماندهی عملیات ضدتروریستی در منطقه به ویژه استان حمص است.

به گزارش روسیا سگودنیا، وزیر خارجه روسیه در ادامه سخنان خود افزود: در شرایط کنونی که عوامل واقعی و مجازی خطرها بروز می یابد، ارزیابی اوضاع، پیش بینی ها، گفت وگوها و تبادل نظرهای همراه با اعتماد متقابل بسیار مهم است.

وزیر امور خارجه روسیه دیروز نیز با اعلام اینکه حمله موشکی آمریکا به سوریه خصمانه، تجاوزگرانه و غیرقابل پذیرش است، گفت: انجام چنین اقدام هایی فقط سبب تنش بیشتر می شود.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار