پنج شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / اجتماعی / قیمت برگ سبز چای ۹۶ تعیین شد

قیمت برگ سبز چای ۹۶ تعیین شد

قیمت برگ سبز چای ۹۶ تعیین شد

رئیس سازمان چای کشور از تعیین نرخ خرید برگ سبز چای ۹۶ خبر داد.

محمدولی روزبهان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به تعیین نرخ خرید برگ سبز چای ۹۶ اظهار کرد: طبق اعلام شورای اقتصاد قیمت خرید برگ سبز چای درجه یک دو هزار و ۶۲۴ تومان و درجه دو یک‌هزار و ۴۶۹ تومان تعیین شده که در مجموع هفت درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه سهم کارخانه‌دار برای خرید برگ سبز ۴۰ درصد است، تصریح کرد: ۶۰ درصد یارانه دولت برای خرید برگ سبز چای در گیلان و مازندران است ضمن اینکه ۶۰ درصد افزایش تولید برگ سبز چای داریم و کار برداشت برگ سبز چای در هفته نخست اردیبهشت ماه امسال آغاز می‌شود.

رئیس سازمان چای کشور با ابراز خرسندی از افزایش تولید برگ سبز چای در گیلان و مازندران خاطرنشان کرد: امسال تعدادی از کارخانه‌ها برای خرید برگ سبز چای به واحدهای قبلی اضافه شدند و ۱۵۰ کارخانه چای‌سازی وجود دارد.

به گزارش فارس، اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی عنوان کرده که افزایش ۱۷۰ تومانی و ۹۵ تومانی برگ سبز درجه یک و دو چای در شورای اقتصاد برای کشاورز راضی‌کننده نیست و کیفیت این محصول را کاهش می‌دهد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار