یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / اقتصادی / اقتصاد داخلی / شنبه ۱۹ فروردین | نرخ دلار و سکه در بازار آزاد تهران کاهش یافت

شنبه ۱۹ فروردین | نرخ دلار و سکه در بازار آزاد تهران کاهش یافت

شنبه ۱۹ فروردین | نرخ دلار و سکه در بازار آزاد تهران کاهش یافت

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-04-08 09:03:15Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اقتصاد > تجاری – مالی – همشهری آنلاین:
صرافان ارز و سکه شنبه ۱۹ فروردین‌ماه هر دلار آمریکا را با ۷۰ ریال کاهش قیمت در مقایسه با پنجشنبه هفته گذشته ۳۷ هزار و ۵۴۰ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با افت ۷۰ هزار ریالی، ۱۲ میلیون و ۲۵ هزار ریال داد و ستد کردند.
به گزارش ایرنا، بر اساس معاملات ثبت شده صرافی‌های مجاز کل کشور در سامانه نظارت بر ارز(سنا)، قیمت هر یورو به ۴۰ هزار و ۵۶۶ ریال رسید که در قیاس با آخرین روز کاری هفته گذشته(پنجشنبه، هفدهم فروردین‌ماه) ۱۸۴ ریال کاهش نشان می‌دهد.

همچنین هر پوند انگلیس در بازار آزاد ۴۶ هزار و ۹۴۰ ریال داد و ستد شد که حاکی از افت قیمت ۱۲۰ ریالی آن است.

اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۷ هزار و ۶۰۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۴۶۰ ریال اعلام کرد.

مسکوکات طلا
برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت در مقایسه با پنجشنبه، ۱۱ میلیون و ۸۳۰ هزار ریال و هر نیم سکه با افزایش ۴۵ هزار ریالی، ۶ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال به فروش رفت.

هر قطعه ربع سکه طلا نیز با افزایش ۴۵ هزار ریالی، سه میلیون و ۷۹۰ هزار ریال و هر سکه یک گرمی با رشد ۲۰ هزار ریالی، دو میلیون و ۴۵۰ هزار ریال داد و ستد شد.

اتحادیه طلا، قیمت هر اونس طلا را یک هزار و ۲۵۴ دلار و ۸۰ سنت اعلام کرد که در مقایسه با پنجشنبه گذشته یک دلار و ۳۰ سنت افزایش داشته است.

همچنین این اتحادیه قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار را یک میلیون و ۱۶۶ هزار و ۳۳۰ ریال اعلام کرد که حاکی از افزایش دو هزار و ۷۷۰ ریالی آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته است.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار