جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / روزنامه همشهری / عربستان برای بررسی مسائل حج سال آینده از ایران دعوت کرد

عربستان برای بررسی مسائل حج سال آینده از ایران دعوت کرد

عربستان برای بررسی مسائل حج سال آینده از ایران دعوت کرد

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-30 11:09:57Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comÿÿÿ¼=Ü

دین و اندیشه > دین – همشهری آنلاین:
وزیر حج و عمره عربستان اعلام کرد که ریاض از هیأت سازمان حج و زیارت ایران برای شرکت در نشست‌های هماهنگی برگزاری مراسم حج سال آینده دعوت به عمل آورده است.
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، «محمد بن طاهر» وزیر حج و عمره عربستان سعودی اعلام کرد که ریاض از هیأت سازمان حج و زیارت ایران برای شرکت در نشست‌های هماهنگی برگزاری مراسم حج سال آینده دعوت به عمل آورده است.

وی در این خصوص گفت: ریاض از حضور تمامی مسلمانان از سراسر جهان در مناسک حج استقبال می‌کند.

این اظهارنظر در حالی است که سعودی‌ها اخیرا به دلایل صرفا سیاسی حجاج ایرانی، سوری و یمنی را از ادای مناسک حج محروم ساختند.

طبق اعلام وزیر حج و عمره سعودی، ریاض از نمایندگان حدود ۸۰ کشور مسلمان برای حضور در نشست‌های هماهنگی برگزاری مراسم حج سال آینده دعوت به عمل آورده است.

مقامات سعودی با مطرح کردن پیش‌شرط‌ های عجیب برای حضور حجاج ایرانی در مراسم حج پیشین، در عمل مانع حضور آنها در این مراسم شدند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار