چهارشنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / گیلان / شهردار لنگرود به مراجع قضایی معرفی شد

شهردار لنگرود به مراجع قضایی معرفی شد

شهردار لنگرود به مراجع قضایی معرفی شد

شهردار لنگرود به دلیل عدم مدیریت صحیح پسماند در سطح شهر و به جرم آلودگی محیط زیست و تخریب تالاب کیاکلایه به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود به نقل از اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان، در سال جاری اخطاریه‌های متعددی مبنی بر اصلاح روند مدیریت پسماند از سوی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لنگرود ابلاغ شده که بی‌توجهی به اخطاریه‌های ابلاغی منجر به معرفی شهردار لنگرود به جرم آلودگی محیط زیست و تخریب تالاب کیاکلایه به مراجع قضایی شد.

سیدامین نجات، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لنگرود گفت طبق قوانین موضوعه به ویژه قانون مجازات اسلامی و قانون مدیریت پسماند تمام مدیران اجرایی پسماند در ماده هفت قانون اخیر موظف و مکلف به اجرای صحیح قانون مدیریت پسماند هستند در غیر این صورت باید با اخطاریه این اداره مبادرت به رفع مشکل کنند.

اگر مدیران اجرایی پسماند «شهرداران، بخشداران، دهیاران» به اخطاریه‌های ابلاغی بی‌توجه باشند به جرم آلودگی محیط زیست به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار