جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / گیلان / شهردار بندر انزلی استعفا کرد

شهردار بندر انزلی استعفا کرد

شهردار بندر انزلی استعفا کرد

شهردار بندر انزلی با ارسال نامه‌ای به رئیس شورای اسلامی این شهر از پست خود به طور رسمی استعفا کرد.

عضو شورای اسلامی شهر بندر انزلی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندر انزلی اظهار کرد: رضا پورشعبان شهردار بندر انزلی با ارسال نامه‌ای به رئیس شورای اسلامی شهر بندر انزلی استعفای خود از این پست را اعلام کرده است.

امیر احمدی‌فرد به ابلاغ نامه شهردار بندر انزلی به جلسه غیر علنی شورای این شهر اشاره کرد و افزود: طبق قانون در صورت موافت با استعفای شهردار، اعضای شورای شهر در نخستین فرصت باید نسبت به انتخاب سرپرست شهرداری اقدام کنند.

وی با بیان اینکه جلسه شورای اسلامی شهر بندر انزلی با درخواست چهار عضو این شورا امروز لغو شده است، تصریح کرد: اعضای شورا برای انتخاب بهترین گزینه برای سرپرستی شهرداری بندر انزلی نیازمند زمان هستند.

عضو شورای اسلامی شهر بندر انزلی به وجود نیروهای بسیار توانمند در شهرداری این شهر اشاره کرد و گفت: مشکلی برای انتخاب سرپرست شهرداری بندر انزلی وجود ندارد.

به گزارش فارس، رضا پورشعبان شهردار بندر انزلی از ماه‌های گذشته مبتلا به مشکلات جسمی و بیماری شده است.

شهرستان بندرانزلی نخستین و بزرگ‌ترین بندر سواحل جنوبی دریای خزر در منطقه‌ای جلگه‌ای و ساحلی است و از شمال به دریای خزر، از جنوب به شهرستان صومعه‌سرا، از شرق به شهرستان رشت و از غرب به شهرستان رضوانشهر متصل است.

بندر انزلی در ناحیه‌ای جلگه‌ای به صورت طولی و در ساحل دریای خزر واقع شده و دارای آب و هوای معتدل مرطوب است، بخشی از محیط زیست طبیعی این شهرستان را دریا و بخش مهم دیگر را اکوسیستم ارزشمند تالاب انزلی تشکیل می‌دهد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار