جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / گیلان / شهدای مدافع حرم نمونه‌هایی از هویت و شجاعت کشور هستند

شهدای مدافع حرم نمونه‌هایی از هویت و شجاعت کشور هستند

شهدای مدافع حرم نمونه‌هایی از هویت و شجاعت کشور هستند

مدیر اداره تبلیغات اسلامی انزلی گفت: سردار جواد دوربین و جهانگیر جعفری‌نیا شهدای مدافع حرم انزلی نمونه‌هایی از غیرت، هویت و شجاعت این سرزمین هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، حجت‌الاسلام کریم عاشوری بعد از ظهر امروز در سومین جلسه فصلی فرهنگیان پیشکسوت بسیج این شهرستان اظهار کرد: ارزش کارهای مجاهدان فی سبیل‌الله با توجه به احادیث، روایات و آیات قرآن کریم مشخص می‌شود.

وی افزود: ارزش افرادی که در راه دین، ارزش‌ها و حریت، کرامت انسانی و اسلام از جان و مال خود گذشتند و تنها رضایت حق تعالی را دنبال می‌کردند نزد خداوند ارزش و اعتبار بالایی دارند.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرانزلی با استناد به فرمایش‌های پیامبر اسلام درباره مدافعان حرم تصریح کرد: تا زمانی که رزمنده در حال جهاد و رشادت است مانند فردی بوده که در حال قیام، قنوت، نماز و ذکر بوده و چنین رزمندگانی که هنوز گرد و غبار جنگ از صورتشان پاک نشده، هنوز همان دلاوری و رشادت و مردانگی را حفظ کردند.

وی سردار جواد دوربین و جهانگیر جعفری‌نیا شهدای مدافع حرم انزلی را نمونه‌هایی از غیرت، هویت و شجاعت این مرز و بوم خواند و گفت: یاد و خاطره این مردان آسمانی گرامی باشد.

در پایان مراسم مذکور از ۳۰ نفر فرهنگی پیشکسوت بسیج شهرستان بندرانزلی تجلیل شد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار