جمعه , سپتامبر 30 2022
آخرین خبرها
خانه / سیاسی / سیاست جمهوری اسلامی مقاومت فعال است
سیاست جمهوری اسلامی مقاومت فعال است

سیاست جمهوری اسلامی مقاومت فعال است

فرمانده نیروی هوایی ارتش سیاست جمهوری اسلامی ایران را مقاومت فعال دانست و گفت: مقاومت فعال یعنی درجا نزدن و پیشرفت که ما این را به عینه در صنایع دفاع مشاهده می‌کنیم.

به گزارش همیار مردم به نقل از وزارت  دفاع، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در آیین الحاق و تحویل دهی انواع هواپیماهای نظامی، ترابری سنگین و بالگرد که صبح امروز با حضور وزیر دفاع در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع برگزار شد، اظهار داشت: اینجا باید از مجموعه صنایع هوایی و کارکنان وزارت دفاع تشکر کنم که همیشه برابر مطالبات و نیازهای ما حرکت می کنند و بر همین اساس امروز شاهد تحویل دهی تعداد متنوعی از هواپیماها و موتور ها بودیم.

وی ادامه داد: به فضل الهی صنایع هوایی یک صنعت پویا و مبتکر و خودکفاست که کاملاً قابل اطمینان و اتکا برای بخش های عملیاتی است.

وی تصریح کرد: در ظاهر کار امروز شاهد تحویل چندین فروند هواپیما و بالگرد بودیم، اما در پس این ماجرا خلاقیت و ابتکار را می بینیم که با این خلاقیت ها بهینه سازی و ارتقا داشته ایم و البته همکاری با شرکت های دانش بنیان که افق های روشنی را برای ما به همراه خواهد داشت.

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: تجهیزات تحویل شده امروز توسط وزارت دفاع به نیروی هوایی ارتش و البته افق روشنی که در حوزه فعالیت‌های علمی و پشتیبانی شاهد هستیم قطعاً در ارتقاء توان دفاعی کشور  نقش بالایی دارد و ما از مرزهای کشورمان به بهترین شکل و جانانه دفاع خواهیم کرد.

امیر نصیرزاده سیاست جمهوری اسلامی ایران را مقاومت فعال دانست و گفت: مقاومت فعال یعنی درجا نزدن و پیشرفت که ما این را به عینه در صنایع دفاع مشاهده می‌کنیم.