جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / سیاسی / سردار صفوی: با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های ترامپ را می‌دهیم

سردار صفوی: با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های ترامپ را می‌دهیم

سردار صفوی: با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های ترامپ را می‌دهیم

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: ما همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های دشمنان نادانی مثل ترامپ را که می‌خواهد کره را نابود کرده و ایران را به مسائلی که خود به آن مبتلا است، مبتلا کند، خواهیم داد.

به گزارش همیار مردم به نقل از ایسنا، سردار سید یحیی رحیم صفوی صبح امروز (یکشنبه) در آیین رونمایی از کتاب «همراه» که روایت همسر او از همراهی‌ها و زندگی مشترکشان در دوران دفاع مقدس است، گفت: قهرمانان حقیقی جنگ شهدای گمنام مظلوم دفاع مقدس و جانبازان بسیجی هستند؛ آنها که کمتر نام و نشانی از آنها وجود دارد.

وی ادامه داد: ما ریزه‌خوار تحفه ۵۰۰ شهید و جانباز و آزاده سرافراز هستیم اما آیا بعد از ۲۸ سال پس از پایان جنگ تحمیلی می‌توانیم الگوی دفاع مقدس را برای عبور از جنگ اقتصادی و فرهنگی به کار بگیریم و آیا می‌تواند کارکرد داشته باشد؟ قطعا.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا خاطر نشان کرد: همانطور که زنان از امام و شهدا حمایت کردند، قطعا جنگ بدون حمایت عاطفی و صبوری مجاهدت گونه زنان به پیروزی نمی‌رسید. حدود ۲٫۵ میلیون نفر در جنگ شرکت کردند که اگر حمایت خانواده‌ها و زنان نبود، شدنی نمی‌شد.

صفوی تاکید کرد: ما همچنان با صبوری پاسخ رجزخوانی‌های دشمنان نادانی مثل ترامپ را که می‌خواهد کره را نابود کرده و ایران را به مسائلی که خود به آن مبتلا است، مبتلا کند، خواهیم داد و این مهم با همراهی قوای سه‌گانه، سپاه، ارتش و ایستادگی جوانان است که ما را به سربلندی و آزادی می‌رساند.

وی به ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت و افزود: اگر صبوری‌ها، شجاعت‌ها، ایمانها و مدیریت‌های زنان نبود، جنگ به این شکل پیش نمی رفت.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار