شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
خانه / ورزشی / رییس سازمان لیگ هندبال: اگر ستاد کرونا اجازه ندهد لیگ بانوان به تعویق می‌افتد
رییس سازمان لیگ هندبال: اگر ستاد کرونا اجازه ندهد لیگ بانوان به تعویق می‌افتد

رییس سازمان لیگ هندبال: اگر ستاد کرونا اجازه ندهد لیگ بانوان به تعویق می‌افتد

مراد کرمی گفت: باید ببینیم محدودیت‌هایی که اعمال می‌شود شامل حال ما هم خواهد شد یا خیر، اگر ستاد کرونا اجازه ندهد یا مورد خاصی پیش بیاید لیگ بانوان به تعویق خواهد افتاد.

به گزارش همیار مردم، دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان به میزبانی تهران و با حضور ۸ تیم انجام شد و دور برگشت قرار است از ۹ آذر و به میزبانی مشهد انجام شود. البته پیش از این قرار بود این مسابقات از اول آذر انجام شود که به دلیل شرایط شیوع کرونا و درخواست تیم‌ها مسابقات با تعویق ۹ روزه مواجه شد. در حال حاضر به دلیل اعمال محدودیت‌هایی که قرار است از ابتدای آذر در کل کشور اجرا شود مشخص نیست مسابقات دور برگشت بانوان در تاریخ مشخص شده انجام خواهد شد یا خیر.

مراد کرمی در خصوص انجام مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان اظهار کرد: تا یک آذر چیزی مشخص نیست و باید ببینیم محدودیت‌هایی که اعمال می‌شود چگونه خواهد بود. برنامه ما این است که مسابقات را از ۹ آذر آغاز کنیم ولی باید ببینیم ستاد مقابله با کرونا چه تصمیماتی خواهد گرفت. اگر ستاد کرونا اجازه ندهد یا مورد خاصی پیش بیاید مسابقات به تعویق خواهد افتاد.

رییس سازمان لیگ هندبال در ادامه گفت: تا یکم صبر خواهیم کرد تا ببینیم چه تصمیماتی گرفته می‌شود. باید ببینیم محدودیت‌هایی که اعمال می‌شود شامل حال ما هم می‌شود یا نه. هنوز تا آغاز مسابقات ۱۵ روز مانده است، به تیم‌ها هم اعلام کرده‌ایم برای گرفتن هتل و اسکان تا یک آذر صبر کنند تا ببینیم وضعیت چه خواهد شد.