شنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۶
عناوین خبر
خانه / سیاسی / رد مکرر مصوبات شورای شهر رشت در فرمانداری

رد مکرر مصوبات شورای شهر رشت در فرمانداری

رد مکرر مصوبات شورای شهر رشت در فرمانداری

عضو شورای اسلامی شهر رشت از رد مکرر مصوبات شورا توسط کارشناسان فرمانداری این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سید رضا موسوی‌روزان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهر با اشاره به تعدد مصوبات شورا که توسط کارشناسان فرمانداری رشت رد می‌شود اظهار کرد: این موضوع باید بررسی و اگر ایرادی وجود دارد برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه اخیراً مصوبات شورا در فرمانداری رشت رد می‌شود، گفت: رد شدن مصوبات نشان می‌دهد که یا مصوبات شورا ضعیف شده و یا کارشناسی فرمانداری تحت شرایط خاصی قرارگرفته است.

اسماعیل حاجی‌پور عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز در نشست مذکور خواستار برگزاری جلسه با حضور فرماندار رشت و کارشناسان این شهرستان شد و گفت: رد کردن مصوبات شورا توسط کارشناسان فرمانداری رشت به صورت مکرر اتفاق افتاده و باید این موضوع رسیدگی شود ضمن اینکه اعضای شورا باید پاسخگوی موضوع تحقق ۴۰ درصدی بودجه سال ۹۵ باشند.

فرهاد شوقی عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور بیان کرد: بنده هرگونه طرح سؤال و استیضاح مربوط به شهردار رشت را امضا می‌کنم و اعتقاد دارم شورا باید در زمینه مباحث بسیاری از شهردار پاسخ بخواهد.

به گزارش فارس، در زمان برگزاری جلسه شورا به دلیل خروج برخی از اعضای شورا از صحن، دقایقی جلسه از رسمیت خارج و متوقف شد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار