پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / اقتصادی / اقتصاد داخلی / راه‌‌اندازی قطار مسافربری نخجوان – مشهد از ۹ دی

راه‌‌اندازی قطار مسافربری نخجوان – مشهد از ۹ دی

راه‌‌اندازی قطار مسافربری نخجوان – مشهد از ۹ دی

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-24 05:37:46Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

همشهری آنلاین:
قطار مسافربری نخجوان – مشهد و بالعکس از ۹ دی‌ماه راه‌اندازی می‌شود؛ این قطار هر هفته دوبار روزهای یکشنبه و پنجشنبه از نخجوان به مقصد مشهد حرکت خواهد کرد.

مهر نوشت: بر اساس اعلام شرکت راه آهن جمهوری آذربایجان این قطار مسافربری در هر هفته دوبار در روزهای یکشنبه و پنجشنبه از نخجوان به مقصد مشهد از مسیرهای نخجوان – جلفا – تبریز – تهران و مشهد حرکت خواهد کرد. برای فراهم کردن تسهیلات بیشتر در این قطار، تجهیزات مدرن در پایانه‌های نخجوان و جلفا نصب شده است.

در گزارش شرکت راه آهن جمهوری آذربایجان آمده است: مسافران از امروز، بیست و چهارم دسامبر(چهارم دی‌ماه) به صورت آنلاین و همچنین از پایانه‌های راه آهن می‌توانند بلیط این مسیر را خرید کنند. قیمت بلیط برای هر نفر ۴۰ فرانک سوئیس است که مسافران می‌توانند با ارز ملی دریافت کنند. هر فرانک سوئیس در سیستم بانکی ایران معادل حدود ۳هزار و ۱۶۰ تومان و در بازار آزاد تهران معادل حدود ۳هزار و ۹۴۰ تومان است.

این قطار مسافربری براساس توافق امضا شده بین ایران و جمهوری آذربایجان در تهران راه‌اندازی می‌شود.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار