پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / اجتماعی / دستگیری سارقان مسلح پایتخت؛ ۹ فقره سرقت با سلاح گرم در یک شب

دستگیری سارقان مسلح پایتخت؛ ۹ فقره سرقت با سلاح گرم در یک شب

دستگیری سارقان مسلح پایتخت؛ ۹ فقره سرقت با سلاح گرم در یک شب

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-27 07:07:43Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اجتماع > اجتماعی – همشهری آنلاین:
دادستان تهران از دستگیری سارقان مسلح در تهران خبر داد و افزود: اعضای این باند شب‌ها اقدام به سرقت می‌کردند.
به گزارش مهر، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، دادستان تهران در جلسه‌ی شورای معاونین مورخ ۹۵/۱۰/۶، از دستگیری اعضای باند سرقت مسلحانه خبر داد.

جعفری دولت‌آبادی با اعلام این که اعضای این باند طی یک هفته هجده سرقت مسلحانه از مغازه‌ها انجام داده‌اند که ۹ فقره سرقت در روز ۲۲ آذر ارتکاب یافته، در خصوص شگرد سارقان گفت: اعضای این باند که در قرچک ورامین ساکن بوده‌اند، شب‌ها با همراه داشتن سلاح گرم به شهر تهران وارد شده و به ویژه در ساعات پایانی شب با ورود به مغازه‌ها و صنوف مختلف، مرتکب سرقت می‌شدند.

وی با اشاره به نحوه ارتکاب سرقت‌ها که به نحو مسلحانه و با ایجاد رعب و وحشت میان مردم و مغازه‌دارها و سلب امنیت عموم همراه بوده، اقدام آنان را مصداق محاربه دانست و افزود: در این نوع پرونده‌ها که مشتمل بر جرایم خشن و مهم است، سرعت رسیدگی از اهمیت زیادی برخوردار است و در خصوص این پرونده، سرعت عمل و قاطعیت پلیس و سرپرست دادسرای ویژه سرقت قابل تقدیر است.

دادستان تهران ضمن اعلام کشف چندین سلاح کمری و فشنگ از دستگیرشدگان، از ارجاع این پرونده به شعبه اول بازپرسی دادسرای ویژه سرقت و تفهیم اتهام محاربه به متهمان خبر داد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار