پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / اجتماعی / درخواست ما از دولت عدم شماره‌گذاری ۴۳۰ هزار موتور کاربراتوری است

درخواست ما از دولت عدم شماره‌گذاری ۴۳۰ هزار موتور کاربراتوری است

درخواست ما از دولت عدم شماره‌گذاری ۴۳۰ هزار موتور کاربراتوری است

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-27 07:35:12Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اجتماع > اجتماعی – همشهری آنلاین:
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: طی نامه‌ای از دولت خواستیم اجازه شماره‌گذاری ۴۳۰هزار موتورسیکلت کاربراتوری را ندهد.
به گزارش مهر، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ترافیک تهران و آلودگی هوا گفت: از رئیس جمهور و هیئت دولت درخواست کرده ایم که به ۴۳۰ هزار موتورسیکلت کاربراتی که هنوز شماره گذاری نشده اند، اجازه شماره گذاری ندهند.

وی افزود: همه ما موافق عدم شماره گذاری آنها هستیم و این موضوع را طی نامه ای به هیئت دولت اعلام کرده ایم.

چمران ادامه داد: سازندگان این موتورها می دانستند جلوی ساخت آنها گرفته شده است اما ساختند و از همان ابتدا تلاش کردند با اعمال فشار این موتورها را شماره گذاری کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: این نامه خواهش شورا از هیئت دولت است که اجازه تصویب شماره گذاری را ندهند یا اگر هم دادند، آن را اصلاح کنند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار