Paste your Google Webmaster Tools verification code here
یکشنبه , ۲۲ تیر ۱۳۹۹
عناوین خبر
خانه / گیلان / درخشان در گفتگو با دانشجو: نخستین رویداد «تولید و محتوای تخصصی» بسیج در گیلان برگزاری می‌شود

درخشان در گفتگو با دانشجو: نخستین رویداد «تولید و محتوای تخصصی» بسیج در گیلان برگزاری می‌شود

محمد درخشان، دبیر اجرایی رویداد تولید و محتوای استان گیلان در گفتگو با همیار مردم، با اشاره به برگزار نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی بسیج گیلان گفت: این رویداد برای اولین بار در کشور به صورت همزمان در استان‌های مختلف اجرا می‌شود.
درخشان مطرح کرد: این رویدای سال گذشته برای اولین بار در تهران با حضور تیمی از سایر استان‌ها توسط سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
دبیر اجرایی رویداد تولید و محتوای استان گیلان تصریح کرد: امسال مرحله اول این رویداد به صورت استانی برگزار می‌شود و تیم‌های برگزیده به دورنهایی که در تهران اجرا می شود راه پیدا می‌کنند.
وی گفت: برگزاری این رویداد به این صورت است تیم‌های که در حوزه اپلیکیشن اندروید، بازی اندروید و انیمیشن (دو بعدی) توانایی تولید داشته باشند، ثبت نام می‌کنند.
درخشان بیان کرد: تولید و محتوای تیم‌ها از سوی داوران قضاوت می‌شود و در این رویداد هر تیم اجازه دارد ۱۰ دقیقه در مورد ایده خود ارائه کند و بعد از اعلام نتایج تیم‌های برتر در دوره بعدی که در تهران برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.
دبیر اجرایی رویداد تولید و محتوای استان گیلان اظهار کرد: در استان گیلان ۲۰ تیم ثبت نام کردند که بعد از گزینش ۱۵ تیم به مرحله اول رسیدند که از این تعداد تیم‌های برتر به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی
رفتن به نوار ابزار