دوشنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
عناوین خبر
خانه / گیلان / حضور چهار گیلانی در مسابقات لیگ جهانی کاراته در امارات

حضور چهار گیلانی در مسابقات لیگ جهانی کاراته در امارات

حضور چهار گیلانی در مسابقات لیگ جهانی کاراته در امارات

به گزارش همیار مردم :

رئیس هیات کاراته استان گیلان اظهار کرد: دومین مرحله لیگ جهانی ۲۰۱۸ وان کاراته از امروز در امارات آغاز که سه کاراته کار و یک مربی از این استان عازم این مسابقات شدند.
رضا رسولی افزود: سارا بهمنیار ، آویشن باقری و مهتاب اسماعیلی از گیلان به عنوان کاراته کار و فاطمه قاسمی به عنوان مربی عازم دومین دوره مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۸ وان کاراته شدند.
وی یادآور شد: سارا بهمنیار که تنها گیلانی حاضر در اولین مرحله لیگ جهانی ۲۰۱۸ کاراته بود ، با رنکینگ ۴۰ در وزن ۵۰- کیلوگرم در این دوره از رقابت ها حضور خواهد یافت که در این وزن ۴۶ کاراته کار از کشورهای مختلف جهان با هم رقابت می کنند.
وی ادامه داد: همچنین آویشن باقری دیگر کاراته کار شایسته گیلانی با رنکینگ جهانی ۷۷ در وزن ۵۵- کیلوگرم به مصاف رقبای خود خواهد رفت که در این وزن ۵۳ کاراته کار از کشورهای مختلف جهان حضور می یابند.
رئیس هیات کاراته استان گیلان بیان کرد: مهتاب اسماعیلی دیگر کاراته کار با تجربه و شایسته این استان نیز با رنکینگ جهانی ۷۳ ، در وزن ۶۸- کیلوگرم مبارزه می کند که در این وزن ۳۹ کارته کار از کشورهای مختلف جهان حضور می یابند.
دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۸ به مدت سه روز در امارات برگزار می شود و زبده ترین کاراته کاران سراسر جهان با هم رقابت می کنند.

 

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار