یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / بین المللی / حزب‌الله لبنان: آماده تفاهم و گفت‌وگوی واقعی هستیم

حزب‌الله لبنان: آماده تفاهم و گفت‌وگوی واقعی هستیم

حزب‌الله لبنان: آماده تفاهم و گفت‌وگوی واقعی هستیم

مسؤول روابط بین‌الملل حزب الله لبنان اعلام کرد، به اندازه استقامت خود در مقابله با دیکته‌های خارجی آماده برقراری تفاهم با شریکان خود در کشور، انجام گفت‌وگوی واقعی و همکاری با همه هستیم.

به گزارش همیار مردم، به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم، عمار موسوی، مسؤول روابط بین‌الملل حزب الله لبنان گفت: کسانی که تلاش دارند دیکته‌های خود را به لبنان تحمیل کنند باید دست از این کار برداشته و اعتراف کنند که اشتباه کرده و شکست خوردند.

موسوی در جشن یادبودی که حزب الله در شهرک “حاره الفیکانی” در بقاع ترتیب داده بود، گفت: استعفای غیرمنتظره حریری به اجبار ریاض انجام شد و هدف از آن ایجاد جرقه‌ای بود تا لبنان را به آتش بکشاند و مردم آن را رو در روی هم قرار دهد.

وی مواضع میشل عون، رئیس‌جمهور لبنان را ستود و گفت: عون در این باره مسؤولیت بزرگی برعهده داشت و ثابت کرد که مرد بزرگی است. اما همه لبنانی‌ها اتفاق نظر دارند آنچه در روزهای اخیر رخ داد برنامه‌ریزی شده و هدفش تسلط بر لبنان و قرار دادن مردمش رو در روی هم بود اما به لطف آگاهی، بینش و صبر بخش اصلی این برنامه را پشت سر گذاشتیم و انشاءالله مابقی این مراحل را هم پشت سر خواهیم گذاشت.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار