سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / روزنامه کیهان / حجم لجن پراکنی‌های کلینتون و ترامپ از لجن‌های رودخانه می‌سی‌سی‌پی بیشتر است

حجم لجن پراکنی‌های کلینتون و ترامپ از لجن‌های رودخانه می‌سی‌سی‌پی بیشتر است

حجم لجن پراکنی‌های کلینتون و ترامپ از لجن‌های رودخانه می‌سی‌سی‌پی بیشتر است

حجم لجنی که از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به همه طرف پرت شده به نوشته بی‌بی‌سی احتمالا از کل لجن‌های رودخانه می‌سی‌سی‌پی هم بیشتر است.

فردا به گفته رسانه‌های آمریکایی زشت‌ترین و بی‌شرمانه‌ترین انتخابات ریاست جمهوری این کشور در حالی برگزار خواهد شد که براساس نظر سنجی‌ها مردم آمریکا از هر دو نفر ترامپ و کلینتون متنفر هستند و دو کاندیدا نیز بیشتر به رای منفی رقیب امید بسته‌اند. علاوه بر این دو کاندیدا آنچنان طی هفته‌های گذشته یکدیگر و آمریکا را به لجن کشیده‌اند که بعید به نظر می‌رسد به این زودی‌ها نظام سیاسی آمریکا از آن خلاص شود.
این موضوعی است که مجله پرمخاطب اشپیگل آلمان هم در روی جلد خود به آن پرداخته است. عکسی که دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون را در حالی که سرتا پا در لجن غوطه ور هستند با زیر نویس «رئیس جمهور بعدی» که در محافل جهانی بازتاب زیادی پیدا کرده است نشان می‌دهد. بی‌بی سی نیز نوشته است .حجم لجنی که در شرم آورترین انتخابات تاریخ آمریکا به همه طرف پرت شده احتمالا از کل لجن‌های رودخانه می‌سی‌سی‌پی هم بیشتر است.
روزنامه نیویورک تایمز هم در همین رابطه در مطلبی نوشته: «نمی‌توان به انتخابات ریاست جمهوری امسال خیلی خوش بین بود. بسیاری از مردم از شنیدن اخبار انتخاباتی متفاوت حیران‌اند. آنها مقابل لپ تاپ‌های خود نشسته‌اند و صفحات فیس بوک خود را بالا و پایین می‌کنند تا در میان فضای لجن آلود سیاسی کنونی، کمی اخبار نشاط آور بیابند. فضای لجن آلود سیاسی کنونی آمریکا و دوره طولانی تبلیغات انتخاباتی رای دهندگان را کسل و خسته کرده است.» طبق آخرین نظرسنجی‌ها آراء این دو به هم بسیار نزدیک است.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار