چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / روزنامه خبر ورزشی / جلسه رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری با نمایندگان ۹کشور محروم

جلسه رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری با نمایندگان ۹کشور محروم

جلسه رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری با نمایندگان ۹کشور محروم

رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری با نمایندگان کشورهایی که به دلیل دوپینگ محروم شده‌اند، جلسه ای را برگزار کرد.

به گزارش همیار مردم به نقل از ایسنا، تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری جلسه ای را با نمایندگان ۹ کشور که به دلیل دوپینگ محروم شده اند، برگزار کرد. این جلسه در قزاقستان برگزار شد و در مورد برنامه‌های ضد دوپینگ و تغییراتی که برای پاک بودن وزنه برداری در آن کشورها باید اعمال شود، بحث شد.

اصلاحاتی که فدراسیون جهانی وزنه برداری انجام می دهد به دلیل تعهد به ورزش پاک است. البته مشکل دوپینگ در وزنه برداری یک مساله تاریخی است و از قدیم وجود داشته و اکنون فدراسیون جهانی وزنه برداری در تلاش است با تمهیداتی که می اندیشد تغییرات فرهنگی را در کشورهایی که به دلیل دوپینگ محروم شده اند، ایجاد کند.

در این جلسه دکتر «پاتریک شاماش» نماینده کمیسیون ضد دوپینگ فدراسیون جهانی هم حضور داشت و شرایطی برای این کشورهای محروم گذاشته شد که شامل تغییرات فرهنگی نسبت به مبارزه با دوپینگ و اجرای قوانین فدراسیون جهانی حتی در سطح مسابقات کشوری است.

گروه نظارتی هم متشکل از متخصصان ضد دوپینگ هم تشکیل شد که به این کشورهای محروم کمک می‌کنند و بر نحوه تغییرات فرهنگی و پیشرفت کار مبارزه با دوپینگ نظارت دارند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار