پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / بین المللی / توماس باسرت مشاور ضدتروریستی ترامپ شد

توماس باسرت مشاور ضدتروریستی ترامپ شد

توماس باسرت مشاور ضدتروریستی ترامپ شد

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-28 08:22:38Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

جهان > آمریکا – همشهری‌آنلاین:
دونالد ترامپ، رئیس‌ جمهور منتخب آمریکا از انتخاب توماس باسرت به عنوان مشاور ریاست‌ جمهوری در امور امنیت داخلی و مقابله با تروریسم خبر داد.
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا خاطرنشان کرد: باسرت تسلط خوبی بر پیچیدگی مسائل امنیت داخلی، مقابله با تروریسم و چالش‌های امنیت سایبری دارد.

ترامپ در ادامه مشاور منتخب خود در امور امنیت داخلی و مقابله با تروریسم را یک دارایی ارزشمند دولت آتی آمریکا قلمداد کرد.

مقام‌های تیم ترامپ گفته‌اند که توماس باسرت در جریان فعالیت خود بر مسائل امنیت داخلی و فراملی متمرکز خواهد بود و در مقابل مایکل فلین که به عنوان مشاور امنیت ملی انتخاب شده، چالش‌های امنیت بین‌المللی را مدیریت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از آسوشیتدپرس، در همین حال باسرت با انتشار بیانیه‌ای گفت که به دنبال همکاری با فلین در دولت آتی ترامپ خواهد بود.

او تصریح کرد: ما باید در راستای دستیابی به دکترین سایبری حرکت کنیم که بازتابی از منطق بازار آزاد باشد و ایجاد امکان رقابت را در چارچوبی که دولت نقشی مهم و در عین حال محدود ایفا کند، محتمل سازد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار