شنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۶
عناوین خبر
خانه / سیاسی / تقدیر رئیس ستاد مرکزی اربعین از کلیه خدمت‌گزاران به زائرین اباعبدالله‌الحسین(ع)

تقدیر رئیس ستاد مرکزی اربعین از کلیه خدمت‌گزاران به زائرین اباعبدالله‌الحسین(ع)

تقدیر رئیس ستاد مرکزی اربعین از کلیه خدمت‌گزاران به زائرین اباعبدالله‌الحسین(ع)

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با صدور پیامی از کلیه خدمت‌گزاران به زائرین اباعبدالله‌الحسین (ع) تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، متن پیام حسین ذوالفقاری بدین شرح است:

« “انَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ(ع) حَرارَةً فی قُلُوبِ الْمُؤمنینَ لا تَبْرَدُ اَبَداً”

امام حسین (ع)‌، با حماسه‌ی سترگ و فناناپذیر عاشورا، به همیشه تاریخ شیوه‌ی زندگی با حریت را آموخت. اینک که در پرتو عنایات و الطاف بیکران الهی، ارشادات و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اهتمام و همدلی مسئولین و دست‌اندرکاران، به ویژه همکاری و محوریت مردم، راهپیمایی اربعین حسینی (ع) با حضور میلیونی و شورانگیز شیفتگان و دلدادگان آن امام همام در اوج عزت، عظمت، کرامت و امنیت برگزار گردید؛ خداوند قادر متعال را شاکریم.

بی شک فراهم شدن زمینه‌های گام نهادن ده‌ها میلیونی از ملل و نژادهای گوناگون و حضور ۲٫۵ میلیونی هموطنانمان در این گردهمایی عظیم جز در سایه‌ی تلاش و مشارکت مردم عزیز، مقامات و دولتمردان عراق میسر نمی‌گردید؛ مردم بزرگوار و سخاوتمند عراق با اندیشه وحدت و یکدلی، پذیرای بخشی از توان و جایگاه جهان اسلام و آزادگی بودند تا گواهی باشد بر جاودانگی راه حق.
عزم برخاسته از ایثار و بصیرت دین‌مدار عزیزان مجموعه سفارت و ستاد اربعین مستقر در عراق و تعامل وسیع با ستاد مرکزی تعهدی است لاینقطع به حدیث شریف احب الله من احب حسینا.

لذا ضمن آرزوی قبولی خدمات و تلاش‌های همه خادمین بویژه ملت شریف ایران در این مسیر پر از عشق و ایمان و ارج‌گذاری از اهتمام در رعایت نظم و عبور قانونمند؛ مراتب تقدیر و امتنان از همکاری‌های موثر و کارآمد کلیه دوست‌داران سیما و سیره‌ی نورانی اهل بیت علیهم‌السلام که توفیق خدمت‌گزاری به زائرین اباعبدالله‌الحسین (ع) در برگزاری مراسم اربعین یکهزارو سیصد و نود و شش هجری شمسی را داشتند، اعلام می نمایم.

اعتلای قاطع و جهانی فیض عظیم محبت ومعرفت سرور و سالار شهیدان و تندرستی و توفیقات روزافزونتان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نمایم.

حسین ذوالفقاری

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی»

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار