Paste your Google Webmaster Tools verification code here
شنبه , ۲۱ تیر ۱۳۹۹
عناوین خبر
خانه / بازار / تفاهمنامه حوزه علمیه و ایران کیش امضا شد

تفاهمنامه حوزه علمیه و ایران کیش امضا شد

سند همکاری مشترک میان مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و شرکت کارت اعتباری ایران کیش امضا شد.

به گزارش همیار مردم بنابراعلام ایران کیش، حسین محمدی‌زاده معاونت نیروی انسانی و پشتیبانی مرکز مدیریت حوزه علمیه قم ضمن اعلام این خبر گفت: این تفاهمنامه کار جدیدی در ارتباط با خدمات بانکی و… برای طلاب، حوزه علمیه، مرکز مدیریت علمی قم است. امید داریم این موضوع فتح بابی برای سایر همکاری‌ها دراین زمینه باشد.

وی افزود: در تلاشیم تا این همکاری‌ها هم در سطح طلاب و هم در مدارس شهرستان‌ها و استان‌های مربوط گسترش یابد.

محمدی‌زاده با بیان اینکه  حدود ۵۰۰ مدرسه در سراسر کشور و ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر طلاب در حال تحصیل  و به همین میزان فارغ‌التحصیل داریم گفت: این تفاهمنامه میان مرکز مدیریت علمی خواهران سراسر کشور و شرکت کارت اعتباری ایران کیش در ابعاد مختلف بسته شده است. توسعه اپلیکیشن پرداخت اختصاصی حوزه‌های علمیه خواهران بر مبنای زیرساخت‌های ایران کیش، استفاده از ابزارهای پذیرش ایران کیش شامل پایانه‌های فروش، درگاه‌های پرداخت اینترنتی و موبایلی و ussd، جهت انجام پرداخت‌های الکترونیک واحدهای صفی و ستادی حوزه‌های علمیه خواهران، استفاده از خدمات مشاوره‌ای و عملیاتی ایران کیش برای استفاده بهینه از فرصت‌های درآمدزا در نظام  مالی و بانکی کشور از جمله موارد این تفاهمنامه است.

وی در پاسخ به این که حوزه علمیه چرا ایران کیش را برای این تفاهمنامه انتخاب کرده است گفت: ایران کیش را یک شرکت پیشرو در ارتباط با صنعت پرداخت دیدیم و با بررسی‌هایی که در بانک‌های مختلف شده بود، بانک تجارت و مرکز ایران کیش را نزدیکترین و بهترین سازمانی دیدیم که در این راستا می‌توانند به ما کمک کند.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی
رفتن به نوار ابزار