جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / روزنامه همشهری / تجلیل از فریده فرجام نخستین نمایشنامه‌نویس زن ایرانی

تجلیل از فریده فرجام نخستین نمایشنامه‌نویس زن ایرانی

تجلیل از فریده فرجام نخستین نمایشنامه‌نویس زن ایرانی

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-27 12:18:39Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com(/ÿj± A

فرهنگ > هنر – همشهری آنلاین:
نخستین نمایشنامه‌نویس زن ایرانی در مراسم پایانی دومین دوره نشان محمود استاد محمد تجلیل خواهد شد.
به گزارش ایسنا به نقل از دبیرخانه جایزه محمود استادمحمد، مراسم پایانی دومین دوره‌ نشان محمود استادمحمد، شنبه ۱۸ دی‌ماه در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر با حضور اهالی تئاتر، سینما و ادبیات برگزار می‌شود.

در این مراسم فریده فرجام نخستین نمایشنامه‎نویس زن ایرانی به عنوان “چهره پیشکسوت تئاتر ایران” مورد تجلیل قرار خواهد گرفت. در کنار فریده فرجام از یک چهره‌ دیگر نیز به عنوان “چهره‌ دیگر تئاتر ایران” تجلیل حواهد شد.

همچنین در این مراسم از نامزدهای نهایی “نشان محمود استادمحمد” در دو بخش تالیف و اقتباس نیز تقدیر می‎شود و نشان به نویسندگان برترین نمایشنامه‌های تالیفی و اقتباسی سال ۱۳۹۴ اهدا خواهد شد.

هیات داوران این جایزه فرهاد توحیدی، مجید قیصری، رویا نونهالی، اصغر همت و محمد یاراحمدی هستند و دبیری این دوره از جایزه بر عهده سعید طباطبایی است.

دومین جایزه محمود استادمحمد با هدف انتخاب برترین نمایشنامه سال ۱۳۹۴ از میان نمایشنامه‌های منتشر شده به صورت کتاب و اجرا شده در این سال و به همت بنیاد استادمحمد برگزار می‎شود.

آهو خردمند، مسعود جعفری جوزانی، مریم زندی، قطب‌الدین صادقی، مدیا کاشیگر، فاطمه معتمدآریا و شهرام ناظری اعضای هیات امنای این بنیاد هستند.

اعضای هیات مدیره بنیاد را نیز مسعود جعفری جوزانی، مدیا کاشیگر، پرستو گلستانی، مانا استادمحمد و جواد عاطفه تشکیل می‎دهند.

این مراسم در ساعت ۷ عصر روز شنبه، ۱۸ دی‌ماه ۱۳۹۵، در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار می‌شود.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار