پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / روزنامه همشهری / بیانیه ۲۱۰ نفر از نمایندگان در مورد حساب‌های قوه قضاییه

بیانیه ۲۱۰ نفر از نمایندگان در مورد حساب‌های قوه قضاییه

بیانیه ۲۱۰ نفر از نمایندگان در مورد حساب‌های قوه قضاییه

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-12-27 11:25:35Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

ایران > سیاست داخلی – همشهری آنلاین:
۲۱۰ نفر از نمایندگان مجلس طی بیانیه‌ای تاکید کردند که حساب سپرده مورد مناقشه به نام قوه قضاییه بوده و از جهت مجوز شرعی و قانونی دارای ایراد نیست.
به گزارش ایسنا، متن این بیانیه که توسط احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد به شرح زیر است:

«ما جمعی از نمایندگان ملت به نمایندگی از طرف امضا کنندگان این بیانیه در خصوص حساب‌های قوه قضاییه با توجه به اینکه حل مشکلات اصلی مردم را در گروی همکاری صادقانه قوای سه گانه می‌دانیم از ریاست قوه قضاییه در خصوص شبهات مطرح شده جویا شدیم، ایشان همه اسناد مربوط به حساب‌ها را در اختیار قرار دادند و به دقت آن‌ها را بررسی کردیم.

برای ما روشن شد که حساب سپرده مورد مناقشه به نام قوه قضاییه بوده و از جهت مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نمی‌باشد.

طی جلساتی که با ریاست قوه قضاییه داشته‌ایم همه سوالاتی را که در ذهن ما نمایندگان مجلس مطرح بود با ایشان با صراحت در میان گذاشتیم و ایشان نیز با سعه صدر و فرصت کافی به همه سوالات پاسخ دادند.

ما بهترین روش را همین گفت‌وگوهای صریح و منصفانه مسئولین با هم می‌دانیم و نظرات رئیس قوه قضاییه در مورد مجلس و جایگاه آن و همکاری با قوه مقننه را همسو با نظرات امام (ره) و رهبری مبنی بر راس امور بودن مجلس دریافت نمودیم.

بار دیگر بر این نکته تاکید می‌کنیم که امروز مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مشکل اساسی کشور است و مسئولین نظام در قوای سه‌گانه باید با اتحاد و همدلی و به دور از حاشیه‌سازی‌ها و مجادلات بی‌حاصل سیاسی به دنبال حل مشکلات مردم باشند و بر این اساس هرگونه اقدامی که به همکاری قوای سه گانه آسیب برساند ، از بین بردن فرصت خدمت به مردم می‌دانیم.»

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار