شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
خانه / گیلان / به مناسبت هفته کار وکارگر صورت گرفت:دیدار روسای تشکل های صنفی جامعه کارگری با فرماندار رشت
به مناسبت هفته کار وکارگر صورت گرفت:دیدار روسای تشکل های صنفی جامعه کارگری با فرماندار رشت

به مناسبت هفته کار وکارگر صورت گرفت:دیدار روسای تشکل های صنفی جامعه کارگری با فرماندار رشت

به مناسبت هفته کار و‌‌کارگر، روسای تشکل‌های صنفی جامعه کارگری ‌‌با‌ فرماندار رشت دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری همیار مردم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، مهندس علی فتح اللهی فرماندار رشت به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر میزبان روسای تشکل های صنفی جامعه کارگری بود.

فرماندار رشت در این دیدار ضمن تبریک هفته کار و کارگر و حلول ماه مبارک رمضان‌، اظهار داشت‌: هرجا که تولید اتفاق می‌افتد‌ کارگران در آنجا نقش فزاینده دارند کارگران با زحمت و اخلاص با تمام توان جسمی خود در پویایی چرخه تولید همواره در اقتصاد و تولید کشور تاثیر بسزایی داشته اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ‌کارگران در توسعه و تولید‌ ‌و اقتصاد نقش ارزنده و بسزایی دارند،‌ اظهار داشت‌: رهبر معظم انقلاب بارها در فرمایشات خود به حمایت از کارگران و چرخه تولید تاکید و سفارش داشته اند و فرموده اند توجه ویژه به کارگران و بازنشستگان باید یکی از اولویت های مهم مسولان باشد.

وی در ادامه افزود‌:‌‌ در بحث درمان و بیمارستان حقیقتا یک بیمارستان در استان بسیار کم است‌، در صورتیکه طبق آمارهای رسمی در استان‌های‌ همجوار شش بیمارستان تامین اجتماعی وجود دارد .

وی در خاتمه سخنان خود با اشاره به بحث مهم انتخابات خرداد 1400، اظهار داشت‌‍: خواسته ما از جامعه کارگری و بازنشستگان محترم‌ که به سرنوشت کشور و سرنوشت خود اهمیت می دهند اینست که در انتخابات پیش رو مشارکت حداکثری داشته باشند و خواسته ما از مسولین ‌جامعه کارگری این است حساسیت این موضوع را به گوش کارگران عزیز برسانند تا مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای‌ باعث شکست دشمنان نظام‌ و انقلاب باشد.

حسن ایزدی دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات گیلان در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته کارگر و روز جهانی کار و کارگر، با اشاره به مهم ترین معضلات جامعه کارگری اظهار داشت‌: در حال حاضر مهم ترین مشکلات جامعه کارگری بحث معیشت‌، درمان و امنیت شغلی است.