چهارشنبه , فوریه 1 2023
آخرین خبرها
خانه / گیلان / بسکتبال گیلان یک گام به سوپرلیگ نزدیک‌تر شد
بسکتبال گیلان یک گام به سوپرلیگ نزدیک‌تر شد

بسکتبال گیلان یک گام به سوپرلیگ نزدیک‌تر شد

به گزارش همیار مردم دبیر هیات بسکتبال استان گیلان گفت: تیم «خانه بسکتبال صومعه‌سرا» نماینده شایسته استان گیلان در جمع ۸ تیم صعودکننده به مرحله حذفی گروه شمال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور قرار گرفت.

امین یزدانی با اشاره به برگزاری مرحله اول پلی‌آف لیگ یک در اراک اظهار داشت: «خانه بسکتبال صومعه‌سرا» در آخرین دیدار خود توانست برابر «آویژه صنعت پارسا» در دو دیدار رفت و برگشت با نتایج ۵۷-۵۹ و ۷۶-۸۵ حریف مشهدی را از پیشِرو بردارد.

وی افزود: ملوان بندر انزلی دیگر نماینده استان گیلان در مرحله پلی‌آف بود که برابر میزبان و حریف قدر این سری از مسابقات قرار گرفت و با شکست در دو دیدار رفت و برگشت از راهیابی به مرحله بعد بازماند تا شاگردان «محمدرضا آقاکوچکی» در «خانه بسکتبال صومعه‌سرا» تنها تیمِ گیلانی در مسیر صعود به لیگ برتر بسکتبال باقی بمانند.

یزدانی ادامه داد: تیم‌های مهرام تهران، مدرسه بسکتبال آتشی، خانه بسکتبال کرمانشاه، خانه بسکتبال کردستان، دانش‌فراز البرز، شهرداری نوین گرگان و نبوغ اراک دیگر تیم‌های صعودکننده به مرحله یک چهارم نهایی لیگ دسته یک هستند و «صومعه‌سرا» بزودی مقابل تیم مدرسه بسکتبال آتشی صف‌آرایی خواهد کرد.