پنج شنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / روزنامه خبر ورزشی / برگزاری مسابقات شطرنج ریتد جام دوستی در گیلان

برگزاری مسابقات شطرنج ریتد جام دوستی در گیلان

برگزاری مسابقات شطرنج ریتد جام دوستی در گیلان

رئیس هیأت شطرنج گیلان از برگزاری پنجمین دوره مسابقات شطرنج ریتد جام دوستی به میزبانی باشگاه شطرنج نوین در این استان خبر داد.

کیومرث بیات امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به برگزاری پنجمین دوره مسابقات شطرنج ریتد جام دوستی در گیلان اظهار کرد: این مسابقات به میزبانی باشگاه شطرنج نوین و نظارت هیأت شطرنج استان از ۲۳ تا ۳۰ فروردین ماه جاری در رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه پنجمین دوره مسابقات شطرنج استاندارد «ریتد» جام دوستی ویژه بازیکنان با ریتینگ زیر ۲۰۵۰ و بدون ریتینگ است، افزود: این مسابقات در محل هیأت شطرنج گیلان برگزار می‌شود.

رئیس هیأت شطرنج گیلان قوانین فدراسیون جهانی شطرنج «فیده» را حاکم بر مسابقات مذکور دانست و بیان کرد: مسابقات در ۹ دور به روش سوییسی برگزار و درجه بین‌المللی بازیکنان در این مسابقات محاسبه می‌شود.

وی با تصریح بر اینکه عضویت در سیستم جامع فدراسیون و داشتن بیمه ورزشی برای حضور در مسابقات مذکور الزامی است، تصریح کرد: آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در مسابقات شطرنج جام دوستی تا ساعت۲۴ روز سه‌شنبه ۲۲ فروردین است.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار