پنج شنبه , ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / علمی / ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در استان هرمزگان

ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در استان هرمزگان

ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در استان هرمزگان

 

با امضا تفاهم‌نامه‌ای میان صندوق نوآوری و شکوفایی و استانداری هرمزگان، صندوق پژوهش و فناوری در این استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش همیار مردم به نقل از ایسنا، به منظور ایجاد صندوق پژوهش و فناوری، تفاهم نامه همکاری میان صندوق نوآوری و شکوفایی و استانداری استان هرمزگان به امضا رسید.

در حاشیه سفر استانی رییس جمهور تفاهم نامه‌ها همکاری میان صندوق نوآوری و شکوفایی و استانداری استان هرمزگان با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهور به امضا رسید.

هدف از این تفاهم نامه ایجاد صندوق پژوهش و فناوری ویژه سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش بنیان و فناوری در استان هرمزگان بوده است.

این صندوق با سرمایه گذاری مشترک استانداری، دانشگاه هرمزگان، دانشگاه علوم پزشکی و پارک علم و فناوری استان هرمزگان از یک طرف و صندوق نوآوری و شکوفایی از طرف دیگر ایجاد راه‌اندازی می‌شود.

سرمایه اولیه این صندوق ۸۰ میلیارد ریال تعیین شده است.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار