شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
خانه / گیلان / استاندار در دیدار با مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران: زیرساخت شهرک‌های صنعتی مستقر در گیلان تکمیل شود
استاندار در دیدار با مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران: زیرساخت شهرک‌های صنعتی مستقر در گیلان تکمیل شود

استاندار در دیدار با مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران: زیرساخت شهرک‌های صنعتی مستقر در گیلان تکمیل شود

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت توجه به شاخص های محیط زیست و افزایش صنایع پاک، تأکید کرد که بیش از پیش، برای تکمیل زیرساخت های شهرک های صنعتی مستقر در گیلان اهتمام صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری همیارمردم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در دیدار با مهندس علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با تأکید بر لزوم توجه بیشتر برای تکمیل زیرساخت های شهرک های صنعتی مستقر در گیلان گفت: با درنظرداشتن شرایط جغرافیایی استان، لازم است شاخص های محیط زیست همواره مورد توجه قرار گرفته و برای افزایش صنایع پاک، تلاش بیشتری صورت گیرد. وی همچنین خواستار تأمین اعتبار برای تکمیل پروژه نیمه تمام تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی رشت که حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، شد. استاندار گیلان این انتظار را مطرح کرد که با همکاری موثر سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد استان مستقر در شهرک های صنعتی، رسیدگی شده و به چرخه تولید بازگردند.