Paste your Google Webmaster Tools verification code here
چهارشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۹
عناوین خبر
خانه / سیاسی / ارایه برنامه‌های گزینه‌های عضویت در شورای نگهبان در نشست فراکسیون مستقلین

ارایه برنامه‌های گزینه‌های عضویت در شورای نگهبان در نشست فراکسیون مستقلین

ارایه برنامه‌های گزینه‌های عضویت در شورای نگهبان در نشست فراکسیون مستقلین

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی از حضور سه گزینه معرفی شده عضویت در شورای نگهبان در نشست امروز این فراکسیون خبر داد.

مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلین سه گزینه معرفی شده عضویت در شورای نگهبان به تشریح برنامه‌ها و سوابق خود پرداختند.

وی افزود: نهایتا مقرر شد در زمان انتخاب عضو حقوقدان شورای نگهبان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی هر کدام از اعضا رای خود را بدهد و در واقع رای ما فراکسیونی نخواهد بود.

لاهوتی ادامه داد: همچنین در جلسه امروز فراکسیون مستقلین مقرر شد برای انتخاب ۱۵ عضو شورای اجرایی بین‌المجالس در صورت توافق سایر فراکسیون‌ها هر فراکسیون پنج نفر معرفی کند و اگر هر سه این توافق را نداشتند با یکی از فراکسیون‌ها لیست هفت – هفت ارائه می‌دهیم و در غیر این صورت فراکسیون مستقلین به این منظور لیست جداگانه خواهد داد.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی
رفتن به نوار ابزار