Paste your Google Webmaster Tools verification code here
چهارشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۹
عناوین خبر
خانه / گیلان / ادارات خدمت رسان ماسال موظف به پاسخگویی شبانه روزی به شهروندان شدند

ادارات خدمت رسان ماسال موظف به پاسخگویی شبانه روزی به شهروندان شدند

ادارات خدمت رسان ماسال موظف به پاسخگویی شبانه روزی به شهروندان شدند

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ماسال، صبح امروز با حضور محمد جواد عامر و رؤسای ادارات این شهرستان با محوریت بررسی مشکلات برق رسانی، آب آشامیدنی و زمینهای زراعی برگزار شد.

فرماندار ماسال از رئیس اداره برق  شهرستان خواست در خصوص قطعی های برق خارج از حالت اضطرار، پیشتر اطلاع رسانی لازم انجام گیرد.

محمد جواد عامر ضمن تشکراز مردم شهرستان بابت تحمل ضعف آب و برق یادآورشد: متاسفانه تاسیسات برق رسانی و آب آشامیدنی این شهرستان، هم قدیمی بوده وهم مصارف شهرستان به دلیل افزایش تراکم جمعیت و توریست پذیر بودن آن خیلی بیشتر از گذشته شده است.

وی در ادامه گفت: به دلیل اینکه این زیرساختها به تناسب افزایش مصرف ترمیم نشده، بعضا و در ساعتهای پرفشار شهروندان با مشکلاتی مواجه می شوند.

فرماندار ماسال در همین رابطه ازمسئولین و مردم شهرستان خواست: در حد توان خود مصرف انرژی را کنترل کنند.

عامر ادامه داد:  بحران آب و ضعف برق، مختص شهرستان ماسال نیست، در کل استان و کشورمصارف زیاد شده واین موضوع می طلبد که همه در کنار هم از این بحران عبور کنیم.

فرماندار ماسال همچنین از مدیرآب فاضلاب روستایی شهرستان خواست لیست تمامی روستاهایی که به نوعی با مشکل یا ضعف آب آشامیدنی مواجه هستند را حداکثر تا روز آینده به ستاد بحران اعلام نماید؛ چه آنهایی که فشار آب لازم را ندارند و چه آنهایی که  فاقد پوشش و لوله کشی آب شرب بهداشتی هستند.

محمدجواد عامر طی دستوری تمامی ادارات خدمت رسان و عضو ستاد بحران را موظف کرد تا به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشکلات احتمالی شهروندان باشند.

فرماندار ماسال همچنین  در خصوص حفرچاه های ضروری جهت برطرف نمودن مشکلات آب آشامیدنی  و روستایی خطاب به مسئولین شهرستانی گفت ” در مواردی که احساس می کنید حفر چاه ضرورت داشته و می تواند مشکلات مردم را در این شرایط بحرانی برطرف نماید؛ با مسئولیت فرماندار اقدام به حفر این چاه ها کنید.”

 

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی
رفتن به نوار ابزار