پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
عناوین خبر
خانه / گیلان / اختصاص ۶ میلیارد ریال برای احداث و بازسازی مساجد آستارا

اختصاص ۶ میلیارد ریال برای احداث و بازسازی مساجد آستارا

اختصاص ۶ میلیارد ریال برای احداث و بازسازی مساجد آستارا

فرمانده سپاه ناحیه آستارا از اختصاص ۶ میلیارد ریال برای احداث و بازسازی مساجد شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، جهانبخش آرمان ظهر امروز در نشست قرارگاه محرومیت‌زدایی با محوریت احداث و بازسازی مساجد این شهرستان در سالن اجتماعات سپاه ناحیه آستارا، اظهار کرد: پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه با هدف کمک به کاهش فقر و محرومیت‌زدایی در جامعه اسلامی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های محرومیت‌زدایی بیشتر در مناطق دورافتاده، فوق‌العاده محروم، مرزی و حساس انجام می‌شود، تصریح کرد: سپاه سازندگی پس از موفقیت در ساخت و تحویل مسکن مددجویی عرصه جدیدی از فعالیت‌های سازندگی خود را در حوزه احداث و بازسازی مساجد آغاز کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا با اشاره به اینکه به منظور احداث و بازسازی مساجد این شهرستان از مساجد روستایی مناطق محروم گرفته تا مساجد شهری اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال اختصاص یافته است، افزود: این مقدار اعتبار برای احداث و بازسازی ۳۷ باب مسجد پیش‌بینی شده است.

آرمان با اشاره به مقدار تسهیلات پرداخت شده درباره اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی از آغاز سال جاری تاکنون در آستارا، بیان کرد: برای اجرای ۳۰ طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان آستارا و حومه بالغ بر ۴ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: با پرداخت مقدار مذکور تسهیلات برای ۵۰ نفر اشتغالزایی صورت گرفته و تسهیلات اقتصاد مقاومتی در عرصه‌های پرورش دام سنگین، پرورش ماکیان، زنبورداری، گیاهان دارویی، کاشت کیوی و طرح‌های صنایع تبدیلی پرداخت می‌شود.

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم.جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار