یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
عناوین خبر
خانه / اجتماعی / آن مرد آمد/پروفسور صادق زاده فرمی در مورد احزاب پر نکردم

آن مرد آمد/پروفسور صادق زاده فرمی در مورد احزاب پر نکردم

آن مرد آمد/پروفسور صادق زاده فرمی در مورد احزاب پر نکردم

صادق زاده در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به ویژه شهدای شهرستان رشت صبح امروز در آستانه ثبت نام در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در گلزار شهدابا آرمان های انقلاب و امام (ره) تجدید میثاق نمود.
گلزارشهدا2015-12-24_17-19-13

photo_2015-12-24_17-18-حاج عباس10

photo_2015-12-24_17-گگ18-47

سپس وی با حضور در فرمانداری رشت در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

اختصاصی / همیار مردم :صادق‌زاده در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی، نمایندگی مردم رشت را برعهده داشت و نائب رئیس اول كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بود.
رمضانعلی صادق‌زاده متولد سال ۱۳۳۷ در رشت و دارای مدرک فوق دكتری مهندسی ارتباطات، دكتری مهندسی مخابرات و فوق لیسانس مهندسی مخابرات از دانشگاه برادفورد انگلستان و لیسانس مهندسی مخابرات از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تهران است.
وی که عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی می باشد، در حاضر مسئولیت معاونت توسعه فناوری و صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را عهده‌دار است.
صادق‌زاده در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی، نمایندگی مردم رشت را برعهده داشت و نائب رئیس اول كمیسیون صنایع و معادن و رئیس كمیته ارتباطات و مخابرات مجلس شورای اسلامی بود.

photo_2015-12-24_12-04-14-500x667

وی در گفتگو با خبرنگاران گفت: دغدغه همه کاندیداها ملی و استانی و حوزه انتخابیه است و با وجود موقعیت ایران در منطقه در آستانه اجرای برجام باید به دولت در سیاست خارجه آن هم در چارچوب رهبری کمک کنیم.
وی افزود: در سیاست داخلی و اقتصاد با وجود کاهش قیمت نفت و محدودیت درامد ارزی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان را در دستور کار داریم و توسعه استان را دغدغه اصلی خود می دانیم تا عقب ماندگی های زیر ساختی رفع شود و سرمایه گذاری های صنعتی با مقیاس بزرگتر صورت بگیرد.
وی تصریح کرد: در کشاورزی با فناوری نوین و تجارب کشور های پیشرفته این حوزه را باید از تولید سنتی خارج کرد و فناوری های دانش بنیان را وارد آن کرد. در مقوله گردشگری با وجود زیر ساخت های موجود، راه آهن شدت به قزوین یک فرصت است و باید از انفعال خارج شود.
کاندیدای انتخابات مجلس از حوزه رشت ادامه داد: “در استانه برنامه ششم توسعه هستیم تا افق ۱۴۰۴ نمایندگان باید در این راستا دغدغه ملی و استانی داشته باشند و در تدوین آن کمبود ها را جبران کرد”
وی تصریح کرد: “با توجه به اینکه فرمی در مورد احزاب پر نکردم، عملکرد من به اندیشه اصلاح طلبی نزدیک است. معلم و استاد دانشگاه هستم هزینه های میلیاردی و میلیونی را ندارم و توجهی به آن نمی کنم.”

photo_2015-12-24_12-04-04-500x667

همچنین در پایان کار پروفسور صادق زاده از حسین رضاپور که در حال ورود به فرمانداری رشت بود استقبال کرد.

رضاپور_20-50-36

درباره‌ی همیار مردم

پایگاه خبری و تحلیلی همیار مردم برای تسهیل در رفاه و دسترسی کم هزینه به اخبار روز بنیان نهاده شد. در این راه دست دوستی به سوی همه مردم و جریان ها و اهل نظر دراز می کنیم؛ از آنان همفکری، همکاری و یاری می طلبیم و در بدایت و نهایت کار توفیق این انتخاب را از قدیر علیم و رحیم دستگیر می طلبیم. جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: آرزو زلفعلی پور علی آبادی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار